Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stii de ce te-a parasit sotul tau?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cartonasul e penttru tatal care a ales sa se ascunda cu amanta in capatul celalalt al tarii, ca sa nu fie deranjat de copiii lui. Pentru faptul ca a ales pe cineva care are asemenea sentimente fata de copii. Bleah! e tot ce-a mai ramas de spus. Cartonasul lui Clara este pentru faptul ca dupa parerea mea nu-i locul potrivit pe DC pentru o persoana ca ea. In fond site-ul este DESPRE COPII, nu despre cum ii uraste Clara si altele ca ea. Bleah! din nou. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anisiap
[quote]citat din mesajul lui Happy_in_TO
Mai da' ce mai ploua cu amante pe DC in ultimul timp!... [/quo da chiar ce le o fi apucat
Ori se distreaza ori este spiritul "de turma" ...au prins curaj. Inca o data Niemni nu trebuie sa dea cu pietre...toti putem la un moment dat sa "ne impiedicam" Dar FRATE NU FACEM DIN ASTA UN MOTIV DE MANDRIE... Daca cineva vrea sa "incinga" spiritele...foarte bine .Eu una m-am lasat provocata. Oricum poate ne alegem cu ceva bun din topicul asta. Fara sa ne intereseze de Clara . Ea oricum e perfecta ca si sotul ei si nu poate gresi ... Care ar fi greselile noastre:- se poate sa nu existe comunicarea in cuplu; aici insa nu e doar vina sotie; - ne ingrasam si nu suntem la fel de cochete; - dam atentie mai multa copiilor uitand ca si sotii nostrii sunt niste copii (sic); - nu gatim suficient de bine; - suntem nervoase de multe ori; - nu suntem disponibile tot timpul; - cu varsta mai apar si bolile ; - tot cu varsta apar si ridurile si menopauza; - sa fim cinstiti : tentatia e mare si mie din pct vedere estetic mi se par superfrumoase tipele intre 25-30 de ani...si cele de 21.... Apoi cu ce nu suntem vinovate: - exista si genul de om care se plictiseste de prea mult bine . Stiu femei superbe care au fost batute, inselate, parasite; -nu exista numai in carti 'criza barbatului de 45 de ani' ...cu banutzi si care vor sa aiba ego ul satisfacut si barbatia confirmata; - eu pot fi perfecta si el perfect dar nu ne potrivim ! - pot fi ifluente gen soacra acra sau prieteni tembeli (uite ca esti sub papuc, hai sa mergem la fete etc). - exista afemeiati incurabili!;aici prima alegere a fost gresita! Mai ziceti si voi pls...hai sa facem topicul interesat! ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic totusi ca este un lucru bun ca s-au mutat la capatul celalalt al tarii si ca el nu isi aduce copiii in casa cu o asa femeie. Va inchipuiti de ce ar fi in stare specimenul asta sa le faca copiilor daca nici macar un telefon nu il suporta din partea lor?... Brrr... Auzi tu, stai cit mai departe de fosta nevasta si copiii ei. La tara sint multi oameni cu bun simt si omenie, calitati care se pare ca te-au ocolit pe tine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parca astept sa dea cineva raspunsu[alcool]PENTRU CA ESTI O TARANCA PROSTA NESPALATA SI NEEPILATA CU DOI COPII HANDICAPATI ETE DE AIA aaa SI FRIGIDA PE DEASUPRA!!!!!!! fara gluma un topic mai de prost gust nu am vazut pe un asemenea site [dc] si oricat de taranca e nevasta sa si copii ei tu esti plina de tact si diplomatie si nu te faci de kko pe acest site[zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare Clara asta nu e Adelle???? Cam accelasi stil. Tot la primele postari.... MMMMMMMMM, cam ciudat! Oare nu face cineva misto de noi???? Iar dc nu si despre tine: esti mai taranca si mai needucata ca familia lui. Ptiu, asa copii asa tata. ALEGERE GRESITA. Dc as fi in locul copiilor ti-as rupe gura! Sa vezi tu atunci lipsa de educatie. Auzi dar dc moare Doamne fereste mama, ce te faci??? Copii aia ajung la tine! andreea Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante... http://community.webshots.com/user/andreeagogo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...