Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu-i asa simplu cu ...amantele(2)


Oaspete marius

Recommended Posts

Povestea asta ar fi un scenariu de film bun, parol!
Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123541"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MissParker
Povestea asta ar fi un scenariu de film bun, parol!
Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123541"]Povestea nasterii[/url]
Regret, dar nu inteleg ce e asa palpitant?Nu e nimic nou sub soare! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adelle n-o fi cumva noideea cu o alta poveste?![:D]crezand ca ne plictisim... a mai inventat ceva [bang][bang][bang][bang][bang].Na, intrebam si eu... [detectiv] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui daianara dar voi de unde stiti ca sotii isi fac probleme?
Nu stim. Stim doar ca el nu se duce la ea, de teama ca poate fi descoperit pe vreo lista a pasagerilor. Si mai stiu ca, o sotie fericita, daca sotul ii spune ca pleaca pentru 3 zile la Carei in delegatie, ea nu o sa puna mana pe telefon, ca sa verifice listele cu pasageri ale zecilor de curse care decoleaza zilnic de pe Otopeni, aeroportul din Timisoara, cel din Iasi etc.
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Scuza-ne ca ne distram fara tine mai devreme :):) am si fost pedepsita, extrasesem din putzurile gandirii proprii un scenariu fain pentru dna fosta-amanta-actuala-nevasta-cu-saiba-pe-deget-si-inceput-de-miros-de-ceapa si pana sa dau 'send' mi-au luat jucariaa!! unde naiba e emoticonul care se smiorcaie ?!?! Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D][:D] fetelor...imi pare rau ca s-a inchis sub. "donsoarei" clara [detectiv] si eu mai aveam de zis vreo doua[:D]... da' intr-un fel mai bine...ca era "strigator la cer!" [alcool] asa ca ramanem la asta(subiectu'[:D]) ceva mai "pamnatean" ...chipurile[hop] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaai, biata ellej [q]!!! Suntem colege de suferinta, sa stii. Si eu mai pregatisem cateva randulete si, cand sa le trimit...[q]. Hai sa vorbim despre feminitate, ca asta nu-i niciodata off topic pe subiectele cu si despre amante (daca vreti, putem vorbi si despre f e m i n i s m [:D]). Se vede ca discutiile despre 'femeia adevarata' si 'feminitate' sunt purtate de femei. Ma intreb, ce stiu femeile despre feminitatea vazuta prin ochii barbatilor? Care sunt situatiile si care sunt conditiile care trebuiesc indeplinite pentru ca o femeie adevarata, plina de feminitate, sa atraga un barbat? Dragelor, o femeie nu poate fi altfel decat femeie adevarata. Nu poate fi altfel decat feminina. Feminitatea care face KO un barbat, nu consta, asa cum cred unele, in fandoseli, unghii lacuite, fuste mulate si sani iesiti 3 sferturi din decolteu. Feminitatea este o stare permanenta ce insoteste o femeie. Feminitatea este un anumit mod, INVOLUNTAR SI INCONSTIENT!!!, de a intoarce capul, de a lua un pahar de pe masa, de a privi ceva, de a-ti oferi ceva, de a te intreba ceva, etc. Asadar, conceptul de femeie parasita de sot pe motivul ca nu e feminina si nu e femeie adevarata [alcool] e o stupizenie. Barbatul respectiv s-a plictisit de ea, nu o mai iubeste etc. Astea sunt motivele pentru care o paraseste. Nu pentru ca nu mai e feminina. Daca sotul plictisit nu o mai considera feminina si incepe sa se planga de ea, asta nu inseamna ca femeia aia s-a masculinizat [:D] peste noapte. Nici gand. Aceeasi femeie, respinsa de un sot plictisit, in aceleasi conditii, poate sa innebuneasca alt barbat, care sa o considere feminitatea intruchipata. Va rog eu frumos, nu mai credeti in ce spun sotii plictisiti si doritori de aventuri despre lipsa feminitatii [alcool]. Nu mai credeti femeile dornice de aventuri, femeile care pot si chiar traiesc o viata de minciuna si compromis, si care spun ca atrag barbatii din cauza ca sunt feminine de nu se mai poate [:D]. Sa avem incredere in noi si sa nu ne mai luam dupa toate aberatiile scoase pe piata! Eu una, declar cu mana pe inima si cu toata raspunderea [:D] ca sunt la fel de feminina si cand ii intind un pahar cu apa lui barbate-mio sau ma cuibaresc langa el si cand vomit in baie, fiindca am migrena [8D]. Ca doar nu vine bau-bau si-mi fura feminitatea cand sterg prafu', cand invart cu lingura in fasole [:D] sau cand sunt in baie.
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

denizel..si daca te ingrasi 3ij de kile?! [:D] sau daca ajungi tzaranca?! [^] mai esti esti feminina?![:D] eu imi amintesc ca eram super -stresata ca ma gandeam ca nu se mai uita nici [}:)] la/dupa mine... da' a fost doar o impresie...ca dupa un timp am observat/constatat ca nu era asa.... mey..asa ma mananca tastatura sa zic vreo doua ca tare ma [bang] unii care o intorc(din condei) dupa cum bate vantu'!(nu vantu ala[;)]....ci vatul-vantul) cum o schimbam noi(tot din condei) ca sa ne convina...oricum vb lui denizei "toleranta zero pt lipsa de toleranta fata de copii!" Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
denizel..si daca te ingrasi 3ij de kile?! [:D] sau daca ajungi tzaranca?! [^] mai esti esti feminina?![:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Vio, pai sigur ca ramai feminina si dupa ce te ingrasi 3iij [:D] de kile. A, daca te ingrasi 3iij de kile si daca partenerului ii plac tipele slabe, nu o sa te mai placa. Deci, te inseala fiindca nu te mai place, nu fiindca nu mai esti feminina in urma ingrasarii [alcool].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
[:D][:D][:D][:D] fetelor...imi pare rau ca s-a inchis sub. "donsoarei" clara [detectiv] si eu mai aveam de zis vreo doua[:D]... da' intr-un fel mai bine...ca era "strigator la cer!" [alcool] asa ca ramanem la asta(subiectu'[:D]) ceva mai "pamnatean" ...chipurile[hop] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Vio, s-a redeschis subiectul Clarei... asta in cazul in care mai aia alea doua de zis...[:D] Ioana si [zana] Rebeca http://community.webshots.com/user/bebebeca http://community.webshots.com/user/bebeca2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adelle...imi cer scuze ca voi posta pe subiectul tau o remarca vis-a-vis de alte 2 subiecte aparute in ultima zi, cel lansat de cmiha si clara 30. donc... lasand la o parte ca subiectul adellei si al clarei a reusit sa fie in top, atat la nr. de pagini scrise, cat si la injuriile aduse, incerc sa judec/mai greu ca, dehhh mi's blonda/ de ce cele scrise de cmiha nu a surescitat atat de mult interesul nostru. mai multe sfaturi, mai multe incurajari...inca o data m'am convins ca e mai usor sa dai cu parul in cap, decat sa intinzi o mana de ajutor. oricat de ilegala, imorala etc..vi s'ar parea situatia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...