Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stii de ce te-a parasit sotul tau? [2]


Oaspete marius

Recommended Posts

Xio, esti preferata mea [cool] ...esti printre putinele persoane de pe acest site cu un limbaj cat se poate de decent, cu raspunsuri cat mai obiective si cat mai pertinente (si, mai ales, fara a ataca persoana - sau eu nu prea am observat pana acum) Si pot sa spun ca, in cadrul acestui subiect, subscriu la aproape toate afirmatiile tale. [asia] te pup [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anamaria_cr
Am o rugaminte adresata celor care scriu pe forum: Putin RESPECT si UN LIMBAJ CEVA MAI CONTROLAT. Am fost socata de o persoana care a numit-o "c.rva" pe Clara (a nu se intelege ca i-as lua apararea). Si ma adresez tocmai acelei persoane: Cu ce drept stimata doamna v-ati adresat astfel unei persoane pe care nu o cunosteti? Imi veti motiva prin mesajul de inceput al Clarei, nu? Eu una nu imi amintesc sa fi facut Clara pe cineva "c.rva" pe acest forum si, deci, nici pe dumneavoastra. Prin urmare, poate ar trebui sa ne limitam macar la a ne aduce "injurii" de acelasi fel, nu? Stimati moderatori, am o intrebare: stiti ca pe alte site-uri doar atacul la persoana se lasa cu avertismente??? Atacul la persoana folosind cuvinte civilizate si nu injurii!!! In opinia mea, urmarind acest topic, cel putin 5 persoane (inclusiv Clara, a nu se intelege ca i-as lua apararea), ar fi trebuit sa se aleaga cu un avertisment. Inteleg ca e forum public, ca fiecare are dreptul la libera exprimare...DAR...chiar sa coboram nivelul discutiilor la asa un nivel? Multumesc.
Desi mesajele sunt destul de monitorizate, mai avem si noi scapari. Volumul este destul de mare pentru tot forumul. Oricum am retinut mesajul. Multumesc. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off-topic: Marius, Marius, Ce Domn serios si amabil esti tu... :)) anamaria_cr, Partial, de acord cu tine. Subiectul asta a scapat de sub control de la bun inceput. Si pentru un moderator cu niscaiva experienta pe DC (Marius, de exemplu) sau chiar pentru un user mai vechi asta nici nu e vreo mare surpriza. Era clar de tot, de la prima postare, ca lucrurile o vor lua razna. Hm... Cuvintele simple nu-s mare lucru. Pe cand semnificatia lor, mesajul, contextul... e-heee! Curva e un cuvant oarecare, din 5 litere, si e in DEX. Aaaaa, se schimba treaba daca cuvantul curva este adresat in mod direct si explicit unei persoane; devine jignitor si inacceptabil. Deci, nu cuvintele in sine sunt problema. Si nu inteleg de unde nevoia asta pudibonda de a le scrie "codat", inlocuind litere cu punctulete, liniute, stelute. Jignirile, in schimb, atacurile, da, ar trebui sanctionate. Chit ca-s scrise in cel mai elevat, rafinat, literar limbaj sau in cel mai neaos cu putinta. /off-topic. :)) [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...