Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Mey, voi noaptea n-aveti somn??? Ca mie nu-mi mai ajunge....[:D] Haideti la un ceai! Cafea nu va dau, na! [zz] Vad ca nici nu v-ati trezit, de altfel.... O zi cat mai buna va doresc! Au, am uitat sa va zic....[alcool] Cica fiica-mea are azi lectie deschisa la gradinita...ne-au anuntat ieri educatoarele...[alcool] Tare curioasa as fi sa-i vad si eu la grupa mica la o lectie deschisa...cred ca-i distractia de pe lume....era tare incantata azi c-am trimis-o cu camasa - e innebunita dupa fuste si bluze/camasi...mandra foc...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Si eu sunt prin zona [:D] LORA-hai,e bun si un ceai(ca am bagat deja un ness).Pai,e normal sa te intalnesti cu astfel de lucruri,ca de, ai o domnisorica[:D].Si Razvanel e tot cochet...toata ziua se uita in oglinda,cand vrea sa mergem in oras se duce singur sa-si ia haine din sifonier si isi scoate pantaloni,ciorapi si o camasa (niciodata un pluover)[:D],vreo doua caciuli si le pune pe pat si"mama maci"-adica sa mergem cu masina[:D] allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta...venim si noi la un ceai Corina multumesc[:I] Pai nu se site niciodata....[pup] Lora si eu sunt curioasa cum va fi la grupa mica o lectie deschisa.Am ras numai cat am citit... Allexa stie el ce stie... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, iti dai seama si tu ce-o fi acolo...sper sa nu spuna fiica-mea s-o lase in pace ca n-are timp, ca-i ocupata..ca i-a mai zis asa educatoarei cand o punea sa faca ceva si ea n-avea chef... waaaaaw...Carmen, da' ce matinala esti!!!!! [:D] Ati vazut??? A inceput votarea pt. concurs - noi avem 2 poze - iulie2007 (pag. 25) si zambetfericit(pag. 46) - in cazul in care place vreo poza cuiva si vrea s-o voteze...[:D]. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele,dar ce de bebei am vazut am ametit pana am ajuns pe la stefi care era pe la sf. aproape,am dat de casandra si ecaterina,de iustina si cam atat sigur mai e cineva dar nu am vazut??sa imi spuneti pe la ce pag mai sunt sa va votez,gemenii unde sunt???cred ca am trecut de ei dar multi bebei mici si se aseamana intre ei ,mama lor de pui!!![:D][pup][pup][copil][copil] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...