Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Americancele gatesc - 3


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu azi am sa fac reteta asta de salata de orez (cica italiana, mama face mereu): orez fiert al dente, clatit si scurs bine sunca, pastrama sau chiar hot dogs cat mai usori, de pui si fara sa fie prea afumati branza ceva mai tare (swaitzer) ceapa murata (de aia coktail) mazare (eu pun din conserva) catraveciori murati sau si mai bine gogosari sau ardei rosii murati toate ingredientele se taie feliute sau bucati mici (cu exceptia cepei si a mazarei, of course apoi se face un sos din ulei de masline si mustar si se amesteca e mai buna a doua zi cand e rece-rece si s-au mai "tras" gusturile pofta buna philip[pk]&andreea[usa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e tare pofta de oua umplute. Eu de obicei amestec galbenusul fiert cu smatana si pate de ficat si putina ceapa caramelizata si maioneza si sare, piper, boia. Dar stiu ca nu am voie ficat cat sunt gravida, si ma intrebam daca aveti voi ceva retete mai interesante de oua umplute..ca nu imi plac alea fara nimic. Crisss [gravi]25+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut aseara aebelskiver...m-am tot dat din colt in colt de vreu an de zile de cind am cumparat tigaia...dar aseara mi-am facut curaj...au iesit o nebunie. Unele le-am umplut cu dulceata de visine si altele cu Nutella... De aici am avut insipratia: [url]http://www.williams-sonoma.com/recipe/recipeDetail.cfm?objectid=056DADAF%2DCF0C%2D67F5%2DA7D0C015226DB0DB[/url] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...