Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Americancele gatesc - 3


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi am facut: Crabcakes cu garlic si chipotle aioli Rotisserie chicken Garlic mashed potatoes Oatmeal cranberry cookies Chocolate chip cookies Chocolate white chip cookies... Ma duc sa beau un Brunello de '95...(cica nu-i prea bun, dar mie imi place...) Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona J, eu folosesc leftovers de steak (inclusiv carnati) in combinate cu spaghete cu sos. Taie toate ramasitele(vita, porc- daca iti place amestecat) bucati mai mici, pune-le in mixer- si shred them(sau toaca-le la masina de tocat). Apoi intr-o craticioara amesteci cartea asta cu 1 cutie mare de sos de spaghete-la alegere. Separat fierbi pastele- ...si... apoi stii tu restul...parmezan si/sau mozzarela deasupra si sunt un deliciu .[:D] Adriana, mama de baieti: Andrei(30.11.05) si Mihai(3.08.00)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crisspoliss
Mi-e tare pofta de oua umplute. Eu de obicei amestec galbenusul fiert cu smatana si pate de ficat si putina ceapa caramelizata si maioneza si sare, piper, boia. Dar stiu ca nu am voie ficat cat sunt gravida, si ma intrebam daca aveti voi ceva retete mai interesante de oua umplute..ca nu imi plac alea fara nimic. Crisss [gravi]25+
criss eu le fac in ultimul timp cu ciuperci putin calite cu ceapa apoi amestecate cu galbenusurile si putina smantana groasa 1-2 lingurite,verdeata.asa mananca si baietelul meu,pateu nu ii dau. mamica fluturasului Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...