Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Americancele gatesc - 3


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vreau sa vad si eu. Unde e? Am folosit pina la urma steak-ul ala la paste. A iesit foarte bun. Am calit niste ceapa, am adaugat carnea maruntita si un borcan de sos. Mie imi place sa amestec sosul cu pastele si le dau la cuptor, parca se imbina mai bine asa. Acum fac chuck roast, parca vad ca-mi ramine iarasi carne...[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici(l-am observat la alta discutie) http://mihaela-bunatati-din-bucataria-mea.blogspot.com/ Si eu ieri am facut paste cu sos de salvie si shripmi. Sosul de salvie e nemaipomenit( l-am ochit tot de pe un blog, nu mai stiu care). Se taie o ceapa mare si se prajeste in unt, la fel si vreo 3-4 catei de usturoi, apoi adaugi peste putina supa de pui( o cana sau 2)si o lasi la fiert, tai salvia marunt( vreo 6-7 frunze) si o pui peste ceapa, iei mixerul ala de mana si omogenizezi compozitia, pui sare si piper si 2 linguri imense de smatana si o lasi sa dea in clocot cu restul si gata sosul...o nebunie[pofta]- eu am mai pus shrimpi in el, la final. Si am presarat parmezan in farfurie. Crisss [gravi]26+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a gatit cineva yam? din ce-am citit, inteleg ca nu e acelasi lucru cu cartoful dulce nu am mincat niciodata, de fapt nici nu am cumparat, asa ca daca imi puteti spune si cum trebuie sa-i aleg, v-as fi recnoscatoare multumesc, uta_ciun
The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...