Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Americancele gatesc - 3


Oaspete marius

Recommended Posts

Mmm, ce bine arata..Nu stiam ca merge si ricotta in loc de branza de vaci, mersi de sugestie. Am vazut ca tanti asta are o gramada de retete de genul fritters, par gustoase si usor de facut. Cred ca o sa incerc ceva deseara[pofta] In ultima saptamana numai la mancare ma gandesc, de-abia astept sa ajung acasa de la lucru [:D] Crisss [gravi]21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Poate daca le pui in aparat din ala de prajit cartofii sa iasa asa aurii( deep fryer). Eu am o gramada de legume in frigider, si vreau sa fac un ghiveci pana nu se strica. Aveti vreo idee cum sa-l fac sa iasa mai bun?Am si o legatura de kale, oare pot sa o pun in ghiveci cu vinetele si dovleceii? ca eu nu am mai mancat asa ceva pana acum, am inteles ca e putin mai aspra decat spanacul si mai amaruie. Oare sa o dau in clocot inainte sa o pun cu celalalte legume? Crisss [gravi]21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, eu nu m-am mai complicat cu ghiveci din asta. Am facut cu muuulta ceapa calita, peste care am turnat apoi sos pentru paste.[:D] Am gasit un meal-planner: http://familyfun.go.com/recipes/meal-planner/ N-as putea sa ma tin suta la suta de el, dar e o baza buna si mai alternez cu "specialitatile"[:D] mele. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
eu in week-end am facut (din nou) salata de vinete (ca tot profit de cele de pe camp si fac saptamanal) si am luat gramada de ardei grasi rosii (tot de la ferma) pe care i-am facut ardei umpluti. mi-au iesit 2 oale mari si am avertizat parteneru' ca asta mancam toata saptamana la serviciu. ba i-am adus si unei colege de munca pt ca-i place mancarea mea. in rest, toooot astept sa-mi faca sotul shrimp scampi, mi-a promis de cel putin 2 saptamani, dar tot timpul se ia cu altceva. philip[pk]&andreea[usa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, trimite si mie niste ardei umpluti ca mi s-a facut o pofta......[pofta]. Am vrut si eu sa fac asa ceva in weekend, dar mi-a fost lene. De fapt am vrut sa gatesc supa de ardei umpluti, ca de cand cu bebele asta in burta in vine sa mananc supe mai tot timpul. Am primit de la o prietena ceva tarhon( nu mult, destul pentru o masa). Voi ce faceti cu el( in afara de ciorba de miel, ca de aia chiar mi-e lene sa ma apuc). Poate ceva sosuri? aveti vreo idee? Crisss [gravi]22+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...