Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vise de femeie adevar ori fictiune?


Recommended Posts

sal, sunt noua pe acest forum ,cu aceasta ocazie salut comunitatea (despre copii) vreau sa vad daca sunt singura neinteleasa .sper ca opiniile voastre ma pot ajuta Am alaturi o persoana care nu-mi mai acorda aceeasi atentie ca la inceput pe motiv ca nu mai suntem pe acceasi lungime de unda...oare sunt doar vise de femeie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hi... hi... hi... Intradevar! Ce ai vrut sa spui [:-/]?!? Daca ai, intradevar, probleme... explica-le mai intai (adica, ceva mai multe detalii)... te rog frumos [pup]! "Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, i.xell. Nu prea am inteles intrebarea ta. Putin cat am priceput: ceva s-a schimbat in relatia ta. Raspunsul meu (la putinul cat am priceput): daca speri ca intr-o relatie sa nu se schimbe nimic, totul sa ramana ca la inceput, pai, da, sunt "vise de femeie". Vestea buna este ca lucrurile se pot schimba si in bine. Oricum, dupa un timp relatia "se maturizeaza" si dispare ceea ce lumea pe aici numeste "fluturasi in stomac".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
fluturasii se transforma in molii..... ce virtuosi si integri ne dam din spatele monitorului. in viata e ca la bal mascat :cand toata lumea isi scoate masca s-a dus veselia.
[:D] Cu scuze pt. off topic "You made my day" [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=9dxvZ8UCZag"]Video[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...