Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vise de femeie adevar ori fictiune?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
O intrebare on-topic: esti sigura ca orgasmele alea multe s-au intamplat CU SOTUL? [:D] [/quote] Adina draga nu stiu cu cine s-au intamplat sau cu care sot da cu al meu sigur nu. Poate cu viitorul sot al ...vezi ileanna , vezi, nu mai zic nica. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
aaaaaaaaaaaa,o fi iar clara la mijloc?![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
ce se intampla cu tine gabriela chiar asa de mult te-a afectat clara... vad ca nu e sg subiect in care o introduci pe clara ...ma rog ,poate sa fie si in spirit de gluma ...dar sunt persoane care le deranjeaza... mi-a placut atunci cand ai deschis subiect nou cu claudia ...te-ai plictisit? http://community.webshots.com/user/rasfatzata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rasfatzata
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
aaaaaaaaaaaa,o fi iar clara la mijloc?![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
ce se intampla cu tine gabriela chiar asa de mult te-a afectat clara... vad ca nu e sg subiect in care o introduci pe clara ...ma rog ,poate sa fie si in spirit de gluma ...dar sunt persoane care le deranjeaza... mi-a placut atunci cand ai deschis subiect nou cu claudia ...te-ai plictisit? http://community.webshots.com/user/rasfatzata
Nu,nu m-am plictisit,dar Claudia a venit in Romania cu copiii si acum e fericita! Vis-a -vis de clara ,la modul cum a vorbit despre copiii lu' iubi...crezi ca e demna de toata lauda?![xx(] pup[flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Citat:
citat din mesajul lui rasfatzata
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
aaaaaaaaaaaa,o fi iar clara la mijloc?![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
ce se intampla cu tine gabriela chiar asa de mult te-a afectat clara... vad ca nu e sg subiect in care o introduci pe clara ...ma rog ,poate sa fie si in spirit de gluma ...dar sunt persoane care le deranjeaza... mi-a placut atunci cand ai deschis subiect nou cu claudia ...te-ai plictisit? http://community.webshots.com/user/rasfatzata
Nu,nu m-am plictisit,dar Claudia a venit in Romania cu copiii si acum e fericita! Vis-a -vis de clara ,la modul cum a vorbit despre copiii lu' iubi...crezi ca e demna de toata lauda?![xx(] pup[flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
ba si eu cred ca te plicti rau de tot la orice subiect deschis pomenesti de clara de fapt subiectul inchis tot de clara vroiai sa vorbesti[zz] teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai daca-i asa si eu am visat (cand am inteles eu ca-s pe lume baieti frumosi... :)) sa fiu rapita de un barbat bine facut, brunet, inalt si.....ce mai , un barbat papusa masculina care sa se indragosteasca lulea de mine....javascript:insertsmilie('[il]') amorezat [il] da' nu tot ce zboara se manaca........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui try
Citat:
citat din mesajul lui J G
peste+taur= hot sex. J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Ptii, unde mi-o fi fost mie capul cand m-am cuplat cu un berbec? "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
stai asa, nu dispera, nu-i timpul pierdut [:D] Mai nasol de mine, ca nu-s nici peste, nici taur. Oare am vreo sansa sa devin?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...