Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

La inceput am vrut sa zic si eu ceva, dar acum m-a ametit de tot subiectul. Dar la atatea off-topic-uri, am si eu cateva: Guestus este insurat sau nu? Vad ca nu raspunde la intrebari legate de casnicia LUI si sotia LUI. Cam cati ani are Guestus? 19-20, 40 sau se apropie de 60? Sau e un batranel simpatic de 80 de ani? Copii are Guestus? (Nu, chiar nu "atentez" la el, dar mor de curiozitate.) O intrebare direct pentru Guestus (nu ca la celelalte nu as dori sa-mi raspunda tot el, dar am impresia ca sunt unele intrebari la care nu raspunde "in ruptul capului"): cum ai ajuns tu, Guestus, pe forumul asta si cum ai decis "sa ramai"? Si,Guestus, in legatura cu pedichiura (ca si cu epilatul picioarelor) nu stiu de ce nu ai aruncat inca argumentul acela foarte "masculin": "picioarele nu conteaza, ca tot le dai la o parte".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

rall,miruna,multumesc![flo][flo] Credeam ca stie tot forumul,[:D]sotul meu este egiptean![il] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Noutati[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Amira scolarita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, acusi sa va spui cum imi laud eu sotul. Maare noroc ai avut de-o nevasta asa ca mine. Daca nu te luam eu, nu te lua nimeni. Daca te insurai cu alta nu aveai asa copii frumosi si inteligenti. Ok. Mie mi se pare ceva normal ca un barbat sa se implice in treburile casnice pentru ca acum femeile muncesc in mina si la pickamer. Barbatii sunt ca si copiii , nu-i laudati prea mult ca le cresc cornitele. ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... Reflexia luminii pe suprafata apei se misca neincetat. totusi luna straluceste si nu pleaca nicaieri ea sta, dar se misca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui GGina
[:-/]
gina...lasa scarpinatul in cap si spune si tu ceva...ce face sotu" sa salveze casnicia?
Mai Guestus, mai..... esti ca un virus. Intrebarea corecta pentru tine este : "Cum poate scapa sotia de tine?" Imi inchipui ca tare greu.....Iesi pe usa si intri pe geam.[help]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu
Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui GGina
[:-/]
gina...lasa scarpinatul in cap si spune si tu ceva...ce face sotu" sa salveze casnicia?
Mai Guestus, mai..... esti ca un virus. Intrebarea corecta pentru tine este : "Cum poate scapa sotia de tine?" Imi inchipui ca tare greu.....Iesi pe usa si intri pe geam.[help]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum poti scapa de un barbat cind nu ai ce sa faci cu el in casa? Vodca cu distonocalm. ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... Reflexia luminii pe suprafata apei se misca neincetat. totusi luna straluceste si nu pleaca nicaieri ea sta, dar se misca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
Cum poti scapa de un barbat cind nu ai ce sa faci cu el in casa? Vodca cu distonocalm. ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... [batetoba] unele nu stiu cum sa-l tina,altele cum sa scape....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...