Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

fetele,semnati,daca vreti[asia][flo] http://www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
Cum poti scapa de un barbat cind nu ai ce sa faci cu el in casa? Vodca cu distonocalm. ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... [batetoba] unele nu stiu cum sa-l tina,altele cum sa scape....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Cine stie ,cunoaste.[alcool] Ha,ha ,ha.Asa ca sa ne amuzam.Asta ca tot sintem la capitolul "oameni veseli si bovine in gard".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa recunosc ca nemultumitului darul i se ia. Un barbat mai bine ca el, mai bogat, mai fitos, smult mai elitist da, gaseam , dar un tata mai perfect decit el nu gaseam. ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... Reflexia luminii pe suprafata apei se misca neincetat. totusi luna straluceste si nu pleaca nicaieri ea sta, dar se misca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum prin toate topic-urile nu am gasit decat femei care trag de barbati ca sa se intoarca inapoi in casnicie, se aranjeaza, se motzeava, gatesc, se gatesc, se dau de trei ori peste cap ca sotul sa lase amanta si sa se intoarca la sotie. Asa ca de ce saracii sa mai faca eforturi sa mentina casnicia? Peste tot auzi numai sloganuri de genul: trebuie sa lupti pentru casnicia ta, trebuie sa faci tot posibilul ca sa mearga in continuare!!! Pana cand? De ce? Cum deosebesti un hop care poate fi trecut de unul care daca incerci sa il treci o sa te trezesti ca dupa el e o prapastie? [gravi] 33+ [fetita] - Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai fiecare isi face o simpla analiza daca merita sau nu. Nu paote spuen nimeni cu certitudine ce gasesti tu dupa ce treci hopul. Poti sa gasesti o prapastie, dar ramai cu satisfactia ca ai incercat si ca te-ai straduit si ai castigat experienta de viatza. Poti sa gasesti trezesti ce-i mai bun in omu lde langa tine si viata sa dercuga in alt fel de acum incolo. Cine stei ce poti descoperi. Insa fiecare decide daca merita sa incerce sau nu. Dar optimismul e parte din asta cu siguranta. Asa cum plecam la drum intr-o sarcina sperand ca acel copilas din burta naostra e sanatos si perfect, asa plecam la dru msi intr-o casnicie, si intr-o relatie si intr-o lupta pt salvarea casniciei. E greu de spun unde trebuie sa tragi linie si sa nu ma iincerci. Si in doua situatii similare decizia cea mai buna paote fi diferita de la persoana la persoana. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca dupa try ,nu prea am multe de zis...dar am sa incerc sa va spun cateva momente din viata parintilor mei: -cand veneam de la gradinita(era in spatele blocului)mereu i vedem in bucatarie facand mancare k o cafea in fata si discuntand ce s-a intamplat la munca... -mama lucra 3 schimburi asa k tatal avea grija de noi ,spalat ,mancat culcat... -cand era mama internata in spital,el pregatea mancare si mergeam k totii in vizita... -ne ajuta cu temele... -calca hainele(ne-a invatat si pe noi) -ne ducea la cinema... -se juca k noi(ne-a facut topogan din usa de la sifonier) -m-a invatat cum sa fac sarmale (aici imi vine sa rad ca a venit la mine sa aiba grija de fetita mea ,ca eu incepeam munca si mi-a zis sa facem sarmale ,nu prea imi place sa le impaturesc asa ca m-am facut k nu prea stiu si el le-a facut pe toate spunandu-mi cum si in ce fel) -ne spunea muuuuulte povesti preferata:Sarea in bucate -faceau cumparaturi impreuna (stiti voi cum era pe vremea aceea!) -faceam de Paste oua rosii k frunze -mergeam in padure dupa mure... -facea multe multe clatite S-a implicat ca parinte mult si o ajuta pe mama la multe,deoarece el avea un serviciu mai lejer (un sg schimb) si cred ca nu l-am auzit niciodata ca el a spalat vase sau a facut curatenie...(doar facea pt noi) http://community.webshots.com/user/rasfatzata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rasfatzata
adevarul e ca dupa try ,nu prea am multe de zis...dar am sa incerc sa va spun cateva momente din viata parintilor mei: -cand veneam de la gradinita(era in spatele blocului)mereu i vedem in bucatarie facand mancare k o cafea in fata si discuntand ce s-a intamplat la munca... -mama lucra 3 schimburi asa k tatal avea grija de noi ,spalat ,mancat culcat... -cand era mama internata in spital,el pregatea mancare si mergeam k totii in vizita... -ne ajuta cu temele... -calca hainele(ne-a invatat si pe noi) -ne ducea la cinema... -se juca k noi(ne-a facut topogan din usa de la sifonier) -m-a invatat cum sa fac sarmale (aici imi vine sa rad ca a venit la mine sa aiba grija de fetita mea ,ca eu incepeam munca si mi-a zis sa facem sarmale ,nu prea imi place sa le impaturesc asa ca m-am facut k nu prea stiu si el le-a facut pe toate spunandu-mi cum si in ce fel) -ne spunea muuuuulte povesti preferata:Sarea in bucate -faceau cumparaturi impreuna (stiti voi cum era pe vremea aceea!) -faceam de Paste oua rosii k frunze -mergeam in padure dupa mure... -facea multe multe clatite S-a implicat ca parinte mult si o ajuta pe mama la multe,deoarece el avea un serviciu mai lejer (un sg schimb) si cred ca nu l-am auzit niciodata ca el a spalat vase sau a facut curatenie...(doar facea pt noi) http://community.webshots.com/user/rasfatzata
ptr parintii tai:[asia][flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus, stai asa ca iti explic eu. Exista femei, multe, care nu accepta sa li se vada unghiile de la picioare nepedichiurate si lacuite. Pentru ele e ca si cum ar iesi dezbracate pe strada. De ce e scandalos sa iesi cu unghiile in starea lor naturala pe strada mi-e imposibil de inteles. Exista, de asemenea , barbati (multi) care sunt excitati de un rosu pe unghii si mai ales pe unghiile de la picioare daca au fetis pentru picioare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Clover
Guestus, stai asa ca iti explic eu. Exista femei, multe, care nu accepta sa li se vada unghiile de la picioare nepedichiurate si lacuite. Pentru ele e ca si cum ar iesi dezbracate pe strada. De ce e scandalos sa iesi cu unghiile in starea lor naturala pe strada mi-e imposibil de inteles. Exista, de asemenea , barbati (multi) care sunt excitati de un rosu pe unghii si mai ales pe unghiile de la picioare daca au fetis pentru picioare.
Da, asa e. Exista si femei pentru care nu conteaza cum se imbraca. Exista femei pentru care nu conteaza daca isi vopsesc parul, indiferent cum arata. Exista femei care nu se machiaza. Exista femei care nu se epileaza. Pentru ca nu coteaza. La fel, pentru fiecare categorie de mai sus, exista barbati pentru care nu conteaza astea. Totusi exista unii pentru care conteaza. Uite eu recunosc, pe mine ma intereseaza cum arata el. Cum se imbraca. Cat de des isi taie unghiile. Cat de des se tunde. De ce nu l-ar interesa si pe el?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...