Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu
Eu cred ca pentru unii barbati chiar nu conteaza cum arata o femeie...Important pentru ei este doar ca ea sa fie disponibila si sa nu aiba "vrabia" defecta.[:-)))][:-)))][:-)))]
da iti spun yo ca 20 de unghii rosii, 1 fusta coco si 2 picioare epilate sa-ti faci mustata in ele nu compenseaza cei 2 dinti stricati in gura si duhoarea de tutun combinata cu parfum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu
Eu cred ca pentru unii barbati chiar nu conteaza cum arata o femeie...Important pentru ei este doar ca ea sa fie disponibila si sa nu aiba "vrabia" defecta.[:-)))][:-)))][:-)))]
da iti spun yo ca 20 de unghii rosii, 1 fusta coco si 2 picioare epilate sa-ti faci mustata in ele nu compenseaza cei 2 dinti stricati in gura si duhoarea de tutun combinata cu parfum.
Pentru prima data sunt de acord cu tine![bis][bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
pai atunci de ce inciti lumea cu vizite la pedichiura in loc sa le trimiti intii la dentist? [:D] vreau sa vad un subiect cu ce pasta de dinti sa folosesc sa ma iubeasca sotu" mai cu foc...ce periuta...blabla.
Guestus,cum vine asta sa ma iubeasca sotu' mai cu foc ..cu periuta?! e o noua metoda? ca yo n-o stiu![:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus,am inteles[;)].... acu' sa ma intelegi si tu pe mine ca am scris in viteza desi nu ma duceam la pedichiura ..si nici cu rimelu' nu ma dadeam[:)] greseala imi apartina ca ti-am atribuit ceea ce n-ai scris[:D]... asta "cu periuta" era intrebare de fapt [:D] eu cred ca pasta de dinti daca nu ai folosit-o din copilarie acum nici nu o mai folosesti(e ceva de obisnuinta la fel ca si ingrijirea personala-gen epilat,machiat,pedichiura ,astea sau altele si nu neaparat toate deodata [;)])....si degeaba schimbi pasta de dinti sau periuta ca pana la urma nu conteaza...poti sa ai dantura perfecta ca nu te cauta nimeni la dinti[:D].... sau poate ai o boala...iti cad toti dintii,si daca are placa dentara partenerul tot il/o iubesti...ca iubirea nu tine de exterior(decat poate la inceput[;)])....eu cred ca iubirea tine de interior....ei,si din pacate aici se mai pierd unii [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69 sau poate ai o boala...iti cad toti dintii,si daca are placa dentara partenerul tot il/o iubesti...ca iubirea nu tine de exterior(decat poate la inceput[;)])....eu cred iubirea ca tine de interior....ei,si din pacate aici se mai pierd unii [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Da. Asta este diferenta intre un barbat si o femeie in lupta pentru casnicie : sotiile isi mentin casnicia cu un barbat cu placa dentara, insa pentru un barbat....doua plombe si o infectie dentara este motiv de divort sau de gasit una bucata amanta fara carii, fara rimel, fara copii, fara, fara....Asa-i, Guestus ?[:D] O sa-mi intreb sotul cate plombe are si daca depaseste limita admisa de mine... incep sa ma gandesc la divort.[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...