Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

coltofeanu tu nu intelegi nimic. O sa ai un soc cind o sa bag o lege ca la toate saloanele de coafura, pedichiura, spa si altele ( fara alea de masaj erotic) se va putea intra numai pe baza unei legitimatii stampilate din 6 in 6 luni de 1 medic dentist. Va fi un program national numit "ingrijirea fildesului" [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu [Apropo.. Guestus, ia pune tu aici pe forum ultima ta radiografie dentara sa vedem cum stai cu dantura. Sa vedem si noi cu cine vorbim.[:D]
nu tin radiografiile..le are in computer madam de la dinti. ai curaj sa pui o poza facuta cu telefon la dintii din fata vazuti din spate?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coltofeanu,nu stiu daca tot tu voiai sa stii de guestus!![:D] da' am mai spus,repet...nu o sa vezi nici macar o urma de guestus pe-aici(si nici pe alt'undeva)!! el ramane o enigma [^] asa ca nu-i cere radirografia,ok?![:p] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu
Citat:
ai curaj sa pui o poza facuta cu telefon la dintii din fata vazuti din spate?
[soc] Rezultatul ultimului test Papanicolau, nu-l vrei? Tocmai l-am luat de la dr.ginecolog. [:D]
yo nu am incredere cum iau unii probele si nici in laboratoare de 2 bani. ce fac fac singur.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui coltofeanu
Citat:
ai curaj sa pui o poza facuta cu telefon la dintii din fata vazuti din spate?
[soc] Rezultatul ultimului test Papanicolau, nu-l vrei? Tocmai l-am luat de la dr.ginecolog. [:D]
yo nu am incredere cum iau unii probele si nici in laboratoare de 2 bani. ce fac fac singur.
guestus, tu ti.ai facut singur testul papanicolau ? :)))))))) [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus are dreptate,nu asa se tine aprinsa flacara iubirii!![:D] nu cu rimelu' si cu pedichiura... vedeti,luati aminte la ce spune un barbat [:D] pe de alta parte,Guestus, o femeie care are grija de cum arata nu o face musai ca sa aprinda (sau sa intretina) o flacara[;)]-o fac pt ca asa se simt ele ok...vorbesc din punctul meu de vedere.... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...