Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

qsar[pup] Simona si David Mario Daca el o iubeste pe ea poate fi combinatia aia minune despre care spui..daca nu o mai iubeste ..la ce bun toate eforturile !Dilema mea era cum e posibil sa o iubeasca si intr-o zi (sau ..mai multe..ma rog)sa se termine iubirea..iubirea asta e cumva ca uleiul de la motor..se termina si se caleaza motorul?[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Qsar cum arata barbatul ideal pentru tine? Pentru barbati, femeia trebuie sa fie de toate (amanta, mama, prietena, bucatareasa, spalatoreasa, calcatoreasa si sa aduca si bani )ca sa fie ideala, oare noi femeile trebuie sa cerem mai putin?Noi le putem face pe toate, ei nu? Delia "Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delsim
Qsar cum arata barbatul ideal pentru tine? "Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem."
Barbatul ideal este... Edit: Scuzeeee! Am sters aceasta postare pentru ca... asa mi-a venit! Pur si simplu. Si-n plus, nu era nimic chiar atat de important incat sa ramana publicat pe vecie. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Putem bea o bere Q. pentru cifre cel putin. Chiar calculam si eu.... dar ma tin de tanar (chiar si neinstruit [:)]) [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=9dxvZ8UCZag"]Video[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am apucat eu sa vad, multi barbati seriosi si cu inima buna fac la un moment dat eforturi pentru relatia lor, mai precis pentru fericirea partenerei lor: surprize, momente mai dese de alint, disponibilitate afectiva. E pacat ca eforturile astea sunt trecute cu vederea de sotiile care asteapta sa li se transforme sotul intr-un robotel domestic, perfect sincronizat, dar totodata imprevizibil si romantic. Stiu multi barbati, cu al meu in frunte, care ar face mult, mult, pentru sotia lor, cu conditia sa nu fie facuti direct responsabil pentru nefericirea acesteia, ca e o povara prea greu de dus. Si totodata pe principiul rasplatii imediate, si nu al iubirii neconditionate: fa-mi tu masaj si declaratii, ca te-oi proslavi la sfantul asteapta, ar trebui sa fii fericit ca iti dau ocazia sa ma faci fericita[:D] Big NO-NO.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...