Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum lupta un barbat sa-si mentina casnicia?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui qsar
[:-)))] Guestus Cum darami tu mituri pe-aici... Acu' sa nu spui ca pe un barabat chiar nu-l intereseaza daca e sters praful dupa sifonier. Sau ca pizza e o cina acceptabila... si merge cu bere. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Daca ti-as da eu pizza in fiecare seara ma intreb oare ai mai rade asa tavalindu-te pe jos?[:D] Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Sa mai enervez lumea putin asa ca intreb si yo...ce e asa importanta manechiura si pedichiura ? Doar sa te auda colega de birou ca ai facut o rezervare la salon....ca sexul opus cred ca nu da nici 2 bani pe unghiile de la picioare si pe ce rimel folosesti. Bine..sa nu zgirii parchetul....da acasa nu merge sa te aranjezi ? [:D]
ma duc s-o caut "pi Elodia" sa nu ma mai "inerveze" guestus,asta![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Luna1
Daca ti-as da eu pizza in fiecare seara ma intreb oare ai mai rade asa tavalindu-te pe jos?[:D]
De ras, as rade... pen'ca am simtul umorului. Dar de tavalit, hm, mai greu; probabil ca m-as rostogoli. Seara eu mananc de obicei doar salata - si rar de tot un gratar slab. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deconectare zici....adica stai sa discuti fata in fata cu o pedichiurista 1 h despre incalzirea globala si cum amy winehouse s-a imbata crita ieri. yo nu am zis sa nu se taie unghiile....am intrebat doar ce rost are sa bati drumul pina la in punctul X...sa nu ai parcare..etc ...pt o banala taiere de unghii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus,sa mor io daca nu-mi dai impresia ca esti un zbir cu sotia ta! Ca doar ea le face pe toate si tu...savurezi linistit berea langa cutia cu table ! [bang][bang][bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui qsar
Pariu ca Guestusu' mai pune mana si pe cate-o carte buna din cand in cand? [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
nu contest! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Da, asul de cupa. Are dreptate Guestus, normal ca exista barbati pentru care nu conteaza pedichiura femeii, asa cum exista si femei pe care nu le deranjeaza ca el poarta lunga unghia mica de la mana stanga.
da...hai sa facem un sondaj...citi dintre domni se uita la gene...la unghiile de la picioare...la ruj.... poate iar deviati subiectul aiurea.....nu vorbesc de cazuri gen sprincenele lu Albulescu sau unghii negre. si cind mai auzi pe la TV...."orice femeie trebuie sa aiba un rimel in geanta" [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hhhhhh! Pai noi vorbim aici de igiena+cochetarie / vs. rasfat-la-salon+cochetarie sau "neandertali"? Sigur ca si "neandertalii" se casatoresc si se imperecheaza , ca altfel le pierea samanta de mult... da ma gandesc ca nu despre asta era vorba. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...