Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Clara30 [iti amintesc insa ca D-zeu a propovaduit in primul rand Dragostea).
si eu vreau sa-ti amintesc ca in religia crestina se spune sa iubesti nu pe cei care te iubesc ,ci pe cei care nu te iubesc.... incearca sa fii tu cea care iarta si iubeste...ma rog,initial incearca cu iarta si treci peste.....cu fosta... o sa-ti fie muuuult mai bine![flo] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, da, hai sa mergem la nunta (pardon, la cununia civila). In urma cu mai bine de 20 de ani eu am avut niste opinci. Vai, ce mi-a mai placut sa merg in ele, ce bine ma simteam...Le-am rupt...Acum doi sau trei ani mi-am luat din nou o pereche de la Muzeul Satului. Doar ca nu m-am mai simtit deloc bine in ele. Nu cred ca "m-am domnit" eu, cred ca erau mult mai prost facute. Asa ca nu le-am mai purtat. Cred ca nu le-am aruncat si le-as putea purta la cununia civila (a Clarei). Daca totusi le-am aruncat, poate imi cumpar altele (desi chiar au costat o gramada de bani...) Acum degeaba incerc sa-i explic Clarei ca eu nu m-am adresat ei, ci altora, ea tot o sa-mi raspunda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi_dalma
Clara ! Dilema pasiune versus ratiune este cea care mi a marcat cumva copilaria (fericita sic)! Tata si cu unchiul meu (favorit) au avut un pariu (pe viata , nici acum nu stim castigatorul))). Tata mereu a spus ca fara pasiune nu poti face nimic! Unchiul meu sustine ca fara filtrul gandirii nu poti face nimic! Clara din moment ce voi ati fost iubiti virtuali atata vreme ma intreb ce v a unit de fapt! Pasiunea? Atractia fizica? Ratiunea? Daca esti in faza 'OARBA" deschide ochii bine de tot ! Vorba cuiva mai sus: daca se intampla ceva cu nebuna de nevasta si va trebui sa i cresti tu copii???Daca Iuby, cu sufletul lui curat va fi bantuit de remuscari? Urh ce viata complicata au unii! ag
draga,ea e asistent social ( ai uitat?)...gaseste un asistent maternal ptr copiii lui Iubi in caz de -fereasca D-zeu- se intampla ceva cu "taranca si inculta"!Ce nu poate face ea, o superfemeie ptr un super iubi ? Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba eu cred ca daca nevasta era taranca inculta urata, ii provoca mila si atat dar cum probabil ii este superioara din gelozie face asa! de obicei eu vedeam amanta ca pe ceva frumos stilat care nu miroase a ceapa nah, dar din cate vad din exemplul clarei sunt unele care put a peste de.a dreptu [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu parerea mea e ca inca ti/e frica de ea.ti/e frica ca intr/o zi se va intoarce la ea. nu te condamn pentruca vorba sa nu spui niciodata,niciodata nimeni nu/si doreste sa fie amanta,o vecina iubea un barbat insurat,si o vedeam cum plange dupa el.il astepta cu masa pusa si facea orice pentru el si stia si faptul ca nu isi va lasa nevasta. il iubea multtt,si ele au suflet a jignit si/a cerut scuze dar ati sarit pe ea si mai faceti si mistouri mai bine ziceti doamne fereste ca nu stiti ce va rezerva viitorul si mie la fel teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...