Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Clara30
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Eu nu pot intele un lucru si pace.Cum Dumnezeu se face ca fetisoarele astea dau numai peste barbati insurati?Cand lumea e plina de celibatari,dom'le, din aia 100 de insurati ele gasesc unu'. ps-Clara nu ne poate raspunde,momentan,i-a cazut tzeava de net[:D],ori n-a platit lumina...[:D]. Vaaai,poate a aflat iubi de "iubirea "ei cea mare ptr mama si copilasi si i-a parolat pc-ul din bios[bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Dragele mele, In weekenduri de obicei nu sunt in oras, iesim la relaxare, deci n-am timp sa va raspund acum... Pe luni! p.s. Pofta mare! Si... o recomandare: http://2smartcherries.blogspot.com/2008/07/grasa-nuntita.html (in loc de desert!)
I have some news for you, Subu. Unele se fac grase dupa nunta, tu esti hotarata sa ramai slaba. In schimb se pare ca ai uitat ca si tu o sa te faci BABA, de asta nu scapi.[:D] Vezi ai grija ce coada de matura iti alegi, sa aiba stil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Clara30
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Eu nu pot intele un lucru si pace.Cum Dumnezeu se face ca fetisoarele astea dau numai peste barbati insurati?Cand lumea e plina de celibatari,dom'le, din aia 100 de insurati ele gasesc unu'. ps-Clara nu ne poate raspunde,momentan,i-a cazut tzeava de net[:D],ori n-a platit lumina...[:D]. Vaaai,poate a aflat iubi de "iubirea "ei cea mare ptr mama si copilasi si i-a parolat pc-ul din bios[bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Dragele mele, In weekenduri de obicei nu sunt in oras, iesim la relaxare, deci n-am timp sa va raspund acum... Pe luni! p.s. Pofta mare! Si... o recomandare: http://2smartcherries.blogspot.com/2008/07/grasa-nuntita.html (in loc de desert!)
[ups]de fapt,in week-end e iubi acasa [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Citat:
citat din mesajul lui Clara30
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Eu nu pot intele un lucru si pace.Cum Dumnezeu se face ca fetisoarele astea dau numai peste barbati insurati?Cand lumea e plina de celibatari,dom'le, din aia 100 de insurati ele gasesc unu'. ps-Clara nu ne poate raspunde,momentan,i-a cazut tzeava de net[:D],ori n-a platit lumina...[:D]. Vaaai,poate a aflat iubi de "iubirea "ei cea mare ptr mama si copilasi si i-a parolat pc-ul din bios[bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Dragele mele, In weekenduri de obicei nu sunt in oras, iesim la relaxare, deci n-am timp sa va raspund acum... Pe luni! p.s. Pofta mare! Si... o recomandare: http://2smartcherries.blogspot.com/2008/07/grasa-nuntita.html (in loc de desert!)
I have some news for you, Subu. Unele se fac grase dupa nunta, tu esti hotarata sa ramai slaba. In schimb se pare ca ai uitat ca si tu o sa te faci BABA, de asta nu scapi.[:D] Vezi ai grija ce coada de matura iti alegi, sa aiba stil.
[:-)))][:-)))] Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "You know your god is man-made when he hates all the same people you do."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clara a lovit din nou! Urmatorul articol va fi despre cat de urate sunt femeile care se tund dupa nunta..bietii barbati le au luat ca zane si se pomenesc cu Ana Pauker langa ei. Si mai e categoria de femei (cea mai perfida): unele (nenorocitele0 se imbolnavesc dupa casatorie ! wow bietii barbati...mai trebuie sa le si ingrijeasca si de poftele lor cui ii mai pasa! Amarata esi fetito! ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rog frumos moderatorii ca sa deschida un topic CU SI DESPRE Clara... Sa radem cu/de Clara ...sa ne enervam cu Clara etc etc... E o rugaminte serioasa....Fatuka asta vrea sa ia peste picior pe toata lumea...nu imi pare un om cu intentii bune! Si daca se poate (tehnic) dra Clara sa posteze doar in acel topic... ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca iubi nici n-are habar de cum bate campii Clara,pe aici .Deocamdata,pentru iubi,Clara e femeia "perfecta"[:o)][cusca][batcap].Da' si cand s-o "trezi" iubi... [detectiv][V][blabla][fuga] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Cred ca iubi nici n-are habar de cum bate campii Clara,pe aici .Deocamdata,pentru iubi,Clara e femeia "perfecta"[:o)][cusca][batcap].Da' si cand s-o "trezi" iubi... [detectiv][V][blabla][fuga] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Nu cand s-o trezi ci dupa nunta [:D] Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "You know your god is man-made when he hates all the same people you do."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred Gabriela...YubY do i-a furnizat acel link...sunt aproape sigura de asta.... Am la serv barbati in jur si stiu cam ce le poate pielea....In mod normal o femeie nu acceseaza site uri de acel gen (usor misogine)... Asa ca Yubi , daca esti TU ne poti da sfaturi cum sa ne pastram barbatii...TU nu Clara.... Pt ca TU ai luminat o pe Clara si de unde ai plecat TU s-a ales praful... ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yo nu cred ca iubi a cautat linku' [:D] clara,draguta, a dat cu google... sa ne mai arunce o "vorba buna" conf obiceiului ei[hop] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...