Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Cred ca iubi nici n-are habar de cum bate campii Clara,pe aici .Deocamdata,pentru iubi,Clara e femeia "perfecta"[:o)][cusca][batcap].Da' si cand s-o "trezi" iubi... [detectiv][V][blabla][fuga] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Nu cand s-o trezi ci dupa nunta [:D] Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "You know your god is man-made when he hates all the same people you do."
aaaaaaaaa,da' intrebarea e :care fuge in Moldova..ea sau Iubi?[indecis]Va fi un adevarat lant al slabiciunilor ! [invazie][:-)))][:-)))][:-)))] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da' cica nu-i cu nunta,e doar cununia civila si numa' "pi mini m-o chemat".E cu furescuri de la patrujopt si vin de Cotnari...aaaa,daca-si pastra sotia,mancam si io un cozonacel proaspat,o fripturica...asa...[bang]Da' nu dau daru' ca e cu fitze si la astia cu fitze tre' sa fii doar fitzos...da' promit ca fac poze cu Clara si cu iubi.[:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am prins. Voi sunteti invidioase ca in loc sa va scoata iubi al vostru la relaxare cu noaptea-n cap (sa nu se faca 50 grade) stati cu ochii in monitor si dialogati cu toate grasele mirositoare a ceapa care nici macar nu au balcon si mai au si copii pe deasupra sa nu mai spunem de fraierele care mai au grija si de plozii sotilor. Da stau si ma intreb....au plecat la relaxare dupa cafeaua din balcon sau inainte? PS Eu votez pentru adi_dalma. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Eu m-am prins. Voi sunteti invidioase ca in loc sa va scoata iubi al vostru la relaxare cu noaptea-n cap (sa nu se faca 50 grade) stati cu ochii in monitor si dialogati cu toate grasele mirositoare a ceapa care nici macar nu au balcon si mai au si copii pe deasupra sa nu mai spunem de fraierele care mai au grija si de plozii sotilor. Da stau si ma intreb....au plecat la relaxare dupa cafeaua din balcon sau inainte? PS Eu votez pentru adi_dalma. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
cred ca inainte de tigara de dupa...[:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi uita de cozonacei si fripturici, multumeste=te cu fursecuri si paine prajita ca te lasa. Io atat iti zic. Te lasa si o gaseste pe Clara si se duc pe apa sambetei doua familii fericite. Ma rog...una ca pentru cealalta io deja m-am dus la casa modei sa dau comanda.Ca cu fracu m-am scos ca e al tau sot generos. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,nu mai poftiti la cozonaci...ca ingrase[^] edit:eu am pus de cozonac...ca vreau sa ma fac grasutza[xx(] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Gabi uita de cozonacei si fripturici, multumeste=te cu fursecuri si paine prajita ca te lasa. Io atat iti zic. Te lasa si o gaseste pe Clara si se duc pe apa sambetei doua familii fericite. Ma rog...una ca pentru cealalta io deja m-am dus la casa modei sa dau comanda.Ca cu fracu m-am scos ca e al tau sot generos. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
ma lasa?nu ma lasa?ma lasa? nuuuuu ma lasaaaaaaaa, ca am 55 kile cu hainele ude .Si "nu ti baga pisti invitatia me..ti rog..." io sunt in plina cura de ingrasare...lasa-ma femeie sa mananc,pomana ingrasa "ci,nu stiei?" Vii,da' nu mananci nik.Barbat-meu viseaza la "ochincile" lui folmahauti,cica nu ti-e cald in ele... deci fracu' merge la sotul tau...da' ci budigai oare sa-si ia?[bang] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine,bine,na,te las sa mananci da' numai daca-ti aduci de-acasa.Io rezist la arsenic,stress si "gogosile" soacra-mii. Da' avem si avantaje,Catalino..traim cat ciorile...asa ca putem "vedea" evolutia generatiilor Clarei... adicatelea sa mai crape si capra vecinului,deh! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...