Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

mai fetelor mai mancati si voi[:D]... da' cred ca ati invatat ceva...totusi[^]sa deschideti geamu' cand prajiti ceapa si sa serviti cafeaua pe balcon [:D] ( ca eu n-am "invatat nimic din "sfaturile "clarei)pt ca nu prajesc ceapa de fel..asa ca nu deschid geamu' si nici nu beau cafeaua pe balcon ...ca e ingust.... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si n-ai inteles Catalino.Violeta face cozonacul... da' ea nu se marita...ea are bigudelele in cap,ceapa prajita pe aragaz, jucariile aruncate a unjpea oara prin casa ,si cozonacul in cuptor. La Clara e fara cozonac,doamna!E CU FITZE.Nik n-ai inteles,ooofff! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina..merci de aprobare [flo]. Ma deranjeaza putzinel ca te ai 'ghinit' cum sta treaba cu invidia. Of.. un lucru e Clara ..scuze CLAR... daca nu stim sa ne petrecem w/e Clara are raspunsul; daca nu stim sa ne tinem barbatii /Clara are solutia (sic) daca ne ingrasam /Clara ne face dusul rece! Daca atipim Clara ne trezeste..daca ne plictiseam pe forum Clara ne invioreaza! Daca nu stim sa ne traim viata /Clara ne dirijeaza. Clara ai citit bine articolul ala? ziceai ca esti putin plinuta...Mai bine nu te marita ca poate te grasunesti de a binelea si intra Iubi in depresie,,,ca cica ar fi efectul Iuby asupra uratelor si frumoaselor; asupra tarancilor si mirandolinelor;asupra femeilor intr un cuvant! ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca-ti trimiteai soacra la cucuietii din deal mai pupai tu gogosi la sfantu' asteapta. Si n-ai decat sa speri tu ca o sa vezi mostenitorii da io nu cred. Ca pana se face consiliu de familie sa se constate daca e sau nu momentu' sau daca trebuie pastrati sau avortati vine menopauza. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Daca-ti trimiteai soacra la cucuietii din deal mai pupai tu gogosi la sfantu' asteapta. Si n-ai decat sa speri tu ca o sa vezi mostenitorii da io nu cred. Ca pana se face consiliu de familie sa se constate daca e sau nu momentu' sau daca trebuie pastrati sau avortati vine menopauza. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Esti de coma! Las ca adopta copii din casatoria anterioara a sotului! ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi_dalma
Catalina..merci de aprobare [flo]. Ma deranjeaza putzinel ca te ai 'ghinit' cum sta treaba cu invidia. Of.. un lucru e Clara ..scuze CLAR... daca nu stim sa ne petrecem w/e Clara are raspunsul; daca nu stim sa ne tinem barbatii /Clara are solutia (sic) daca ne ingrasam /Clara ne face dusul rece! Daca atipim Clara ne trezeste..daca ne plictiseam pe forum Clara ne invioreaza! Daca nu stim sa ne traim viata /Clara ne dirijeaza. Clara ai citit bine articolul ala? ziceai ca esti putin plinuta...Mai bine nu te marita ca poate te grasunesti de a binelea si intra Iubi in depresie,,,ca cica ar fi efectul Iuby asupra uratelor si frumoaselor; asupra tarancilor si mirandolinelor;asupra femeilor intr un cuvant! ag
Nici tu nu pricepi nik... cum sa se mai ingrase?si de la ce? ea nu gateste-deci nu miroase a ceapa-implicit se "mentine".Iubi nu intra in depresie -cafeaua stimuleaza centri nervosi-si singurul lui neuron a coborat in budigai...aici e fericirea fetelor... chiar nu stiti nik din "implinirile " Clarei. Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca astea-s preocuparile violetei e clar...o lasa. Daca nu are cine nu-i bai. Da tot o lasa. Cum o dai o lasa. Si io de cand am primit (indirect) invataturile astea m-am lasat de ceapa si stau intepenita pe balcon cu ceasca in brate in asteptarea consoartei.Si nu apare sub nici o forma ca cica el cafea la 50 grade in balcon nu serveste. E clar....ma lasa si pe mine.[q] Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi_dalma
Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Daca-ti trimiteai soacra la cucuietii din deal mai pupai tu gogosi la sfantu' asteapta. Si n-ai decat sa speri tu ca o sa vezi mostenitorii da io nu cred. Ca pana se face consiliu de familie sa se constate daca e sau nu momentu' sau daca trebuie pastrati sau avortati vine menopauza. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Esti de coma! Las ca adopta copii din casatoria anterioara a sotului! ag
ntz..e asistent social...o pune de o ancheta si-i da la una sistent maternal.Ca si asa sunt "needucati", inculti..si ce-o mai fi zis ea pe-acolo. SA-TI FIE RUSINE,CLARA ! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabriella,gresti [:D] nu prajesc ceapa de fel,n-am bigudiuri ca am paru' ondulat...iar copilu' l-am trimis la bunici... si cozonacul in fac in masina de paine [^] barbatu'nu-l stresez cu insuratu' ca nu-l mai vreau eu acum[;)]... asa ca am liber la ...discutii[}:)]... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...