Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Daca astea-s preocuparile violetei e clar...o lasa. Daca nu are cine nu-i bai. Da tot o lasa. Cum o dai o lasa. Si io de cand am primit (indirect) invataturile astea m-am lasat de ceapa si stau intepenita pe balcon cu ceasca in brate in asteptarea consoartei.Si nu apare sub nici o forma ca cica el cafea la 50 grade in balcon nu serveste. E clar....ma lasa si pe mine.[q] Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Stai ghninisor,nu fa depresie...iti dau si cea mai ramas din balconul meu ,ai si aer conditionat ,si jaluzelele verticale,si cafeaua,uite,barbat-meu e dispus sa te primeasca ()cu tot cu consort,da si fracu',nu-si ia nici budigaii ,mai mananca o gogoasa de la maica-sa ,ma scoate pe mine la 40 grade numai sa fii si tu in tonul modei lansate de Clara:cafeaua in balcon. Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
gabriella,gresti [:D] nu prajesc ceapa de fel,n-am bigudiuri ca am paru' ondulat...iar copilu' l-am trimis la bunici... si cozonacul in fac in masina de paine [^] barbatu'nu-l stresez cu insuratu' ca nu-l mai vreau eu acum[;)]... asa ca am liber la ...discutii[}:)]... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Mi-ai daramt tot castelul...[bang]. Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela saru'mana sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca mi-ai salvat casnicia. Adi_dalma....te rugam nu pleca. Acu nu te supara ca n-ai inteles toate pildele ...las ca punem cu toatele cap la cap sfaturile primite si ii dam noi de cap. Violeta da tot nu ne-ai spus ai balcon sau nu? Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Gabriela saru'mana sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca mi-ai salvat casnicia. Adi_dalma....te rugam nu pleca. Acu nu te supara ca n-ai inteles toate pildele ...las ca punem cu toatele cap la cap sfaturile primite si ii dam noi de cap. Violeta da tot nu ne-ai spus ai balcon sau nu? Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Violeta are cozonacu' .Te mai pui acu' daca are sau n-are balcon?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,am si balcon...da' prefer sa beau cafeau in casa.....ca pe balcon ma incurc de prea multe plante [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Balconu e esentialu' da bag de seama ca ai inceput sa privesti lucrurile cu superficialitate. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
cine? yo? Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele,deja avem sindromul "Clara&Iubi".[bang] Da' cel mai rau imi pare ca balconul meu nu e ca balconul Clarei.Cafeaua se poate bea,da' ci ma fac cand il ia pe al meu consort durerea de shale de la curent.Unde mai pui ca el nici cafea nu bea?!Si nici nu fumeaza?Oare sa-l trimit spre reeducare la Clara?![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
violeta ...aoleuuuuuuu....nu tu, gabriella. Tu deja m-ai bagat in ceata. Acu' ma gandesc ca a omis Clara ceva. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
spune-mi si te "luminez"[:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...