Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

Gabriella....gaseste fata ceva rapid de baut. Apa plata cu lamaie. Si nu-ti face tu sperante desarte ca ar avea Clara nevoie de "prostu" tau (ca doar asa am fost complimentate - sa ne pastram consoartele care-s la fel ca noi - nu-mi aduc aminte daca inainte sau dupa SCUZE )si reumatic pe deasupra. Nu o lua personal....da citeste cu atentie concluziile data viitoare inainte de a visa. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
violeta ...aoleuuuuuuu....nu tu, gabriella. Tu deja m-ai bagat in ceata. Acu' ma gandesc ca a omis Clara ceva. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Catalinoooooo,pai in loc sa beau cafeaua in liniste tre' sa-i pun lui Adi caramida la shale.Nu-ti spusei ca am air conditioner?El nu bea cafea,nu fumeaza,da' tre' sa fie in ton cu Clara.Tu-l mai lasasi si fara budigai...Na', ci crezi,ca barbat-meu mai e un tinerel?Are,doamna,30 ani...si io 36..Nah,i-am tras-o lu' Clara ![:-)))][:-)))] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Gabriella....gaseste fata ceva rapid de baut. Apa plata cu lamaie. Si nu-ti face tu sperante desarte ca ar avea Clara nevoie de "prostu" tau (ca doar asa am fost complimentate - sa ne pastram consoartele care-s la fel ca noi - nu-mi aduc aminte daca inainte sau dupa SCUZE )si reumatic pe deasupra. Nu o lua personal....da citeste cu atentie concluziile data viitoare inainte de a visa. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Off.si io care incercam sa-l lamuresc sa poarte tanga cand il trimit la Clara! Ii Luam si corset sa-i mai stranga burtica, falsificam analizele, ca i-a crescut colesterolul de la ceapa prajita si maioneza si-i cedam si balconul nostru.Ca doar in balcon sta fericirea! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Gabriella ai gresit facand asemenea destainuire acilea. Acu' inteleg de ce te obsedeaza subectu Elodia. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
da'-s consilier juridic nu avocat![:D]atunci ma mut la subiectu' cu ursoaica[detectiv] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da....da Adelle a fost mult prea profunda. Clara dispretuieste numai nevestele forumiste.Si pe fostele neforumiste da care au indraznit sa procreeze fara semnatura pe cerere si care au avut obraznicia sa faca sex neprotejat cu sotii lor care au nick pe mess. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

catalina,pai ce sa zic?![alcool] ca vb ta balcon am ,bigudiuri nu-mi pun,ceapa nu prajesc,cozonac fac.... da' uite ca dl. a gasit si el o "clara" care nu avea copii...avea omu'libertate[;)] dar s-a dat seama repede ce fel de femeie e si a prasait-o in ajunu' casatoriei.... acum e acasa.....(de fapt e plecat cu serviciu)da' e acasa.... insa nu-l mai vreau eu[:D] ce,n-am si eu dreptu'?! Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
catalina,pai ce sa zic?![alcool] ca vb ta balcon am ,bigudiuri nu-mi pun,ceapa nu prajesc,cozonac fac.... da' uite ca dl. a gasit si el o "clara" care nu avea copii...avea omu'libertate[;)] dar s-a dat seama repede ce fel de femeie e si a prasait-o in ajunu' casatoriei.... acum e acasa.....(de fapt e plecat cu serviciu)da' e acasa.... insa nu-l mai vreau eu[:D] ce,n-am si eu dreptu'?! Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Semeni vant ,culegi furtuna!Bravo Violeto,de data asta poti sa nu mai ai nici balcon... [:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...