Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rugam, nu-i mai credeti!


Recommended Posts

violeta e clar acum. Evrika!!! Avea nick pe matrimoniale, a dat cautare, a bagat femeia perfecta care nu miroase a ceapa si care are "balcoane" mai mari si a dat de Clara. Si firesc, natural , de inteles si in cazul asta scuzabil, a actionat si reactionat. [:D] Asa ca dupa toate astea merita sa munceasca duminica!!! Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabriella pai el o pleca ca nimeni nu da cu picioru la asa sansa in viata da nu-l primeste ea. Ca vb ceea vai capu' lui daca s-a incurcat cu tine, reumatic, cafea nu bea si bat pariu ca nici topit dupa plimbari la patrjdegrade nu e. Asa ca mananca-l fript ca Clara (cum naiba sa evit cacofonia asta nu stiu si iar imi aud vorbe) n-are nevoie. De al meu nici atat ca are patrusapte de ani si nu-l tin puterile cu femei de-astea energice. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabriella ,a reusit clara sa te sperie?![:D] stai linsitita ca nu toti barbatii dau bir cu fugitii...ca cel al fostei sortii al actualului viitor sot al clarei[:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Gabriella pai el o pleca ca nimeni nu da cu picioru la asa sansa in viata da nu-l primeste ea. Ca vb ceea vai capu' lui daca s-a incurcat cu tine, reumatic, cafea nu bea si bat pariu ca nici topit dupa plimbari la patrjdegrade nu e. Asa ca mananca-l fript ca Clara (cum naiba sa evit cacofonia asta nu stiu si iar imi aud vorbe) n-are nevoie. De al meu nici atat ca are patrusapte de ani si nu-l tin puterile cu femei de-astea energice. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
uitasi doamna de colesterol..C-al meu manaca ,di toati, si gatit. Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
gabriella ,a reusit clara sa te sperie?![:D] stai linsitita ca nu toti barbatii dau bir cu fugitii...ca cel al fostei sortii al actualului viitor sot al clarei[:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Ah,imi revizuiam comportamentul si inca mai invarteam in ceapa prajita. Da' adi al meu tot ma pupa...si io care-ncercam sa-l lamuresc cu tanga si reeducarea... Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,va invita la cozonacu' meu[papica] cu rahat si stafide....sa va mai intremati[:D] si voi si sa nu mai poftiti la cozoncacu' clarei [^] ca nu se stie ce pune in el...si nu vreau sa va am pe constiinta [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
fetelor,va invita la cozonacu' meu[papica] cu rahat si stafide....sa va mai intremati[:D] si voi si sa nu mai poftiti la cozoncacu' clarei [^] ca nu se stie ce pune in el...si nu vreau sa va am pe constiinta [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
da ' nu ti-am zis ca rezist la arsenic si gogoshi?Da' vin...[flo]. fetele,revin in forta,ma duc sa papica. Pup [flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io zic sa lasi colesterolu si sa te gandesti la altceva. Ca daca pana la urma trece peste neajunsurile astea a lu barbactu s-ar putea sa te vezi mutata in fundu' tarii si nu mai pup tu aer conditioner la balcon. Si unde mai pui jaluzele verticale. Catalina Ajuta-le si tu pe cele care viseaza sa fie mame. http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...