Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

..cei care citesc oblic... In topicul deschis de Clara 30,prima parte ... pag 15 ,inca se poate citi destul de clar ceea ce am scris "Clara,te supara intr-atat faptul ca sotului tau ii este "smuls"telefonul din mana (da'zau,esti naiva)si de faptul ca fosta lui sotie te catalogheaza drept o curva?!TU UITI ca femeia aia,taranca si inculta,asa cum o definesti tu,creste SINGURA 2 COPII?!In ochii ei vei ramane mereu doar o c.... . " E vina mea ca unii nu stiu sau nu vor sa citeasca?N-am spus nici macar o secunda ca in ochii mei,Clara ar fi sau nu ar fi .... ci doar mi-am dat o parere vis-a vis de cele spuse de ex -sotia iubitului ei. Asa ca ..avertismentul (daca ar trebui sa fie)e pentru mine ?(daca da,nu-i nici o problema,SA FIE !)sau pentru cei care imi indeasa fraze pe care nu le-am scris?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

E Ok, cine doreste sa citeasca exact, o va face, cine va vrea sa citeasca oblic, de asemenea o va face. [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=9dxvZ8UCZag"]Video[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...