Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Cernat, Balea sau Munteanu?Ploiesti


Recommended Posts

stiu ca probabil multi sunt impotriva Ploiestiului, dar eu cred ca raman sa nasc aici. Am auzit de cele 3 doctorite care mi-au fost recomandate de diverse persoane. de fapt am o lista intreaga de recomandari. M-am orpit asupra celor 3. Stie cineva ceva despre ele? Poate ma ajutati sa ma hotarasc. sunt la primul BB si sunt f emotionata (am deja 35 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O sa iti dau eu un sfat care nu o sa iti placa: nici una din cele trei! Poate Cernat...dar cu MARI indoieli! Balea iti va fuma in nas, in timp ce te dai tu gravida jos de pe masa si te mai privesc inca doua paciente ca, deh, time is money! Asta dupa ce ai asteptat vreo doua ore dupa programarea pe care o aveai...A! Si nu te astepta sa iti raspunda la telefon! Munteanu iti va vorbi frumos si va "avea timp" de tine numai daca ai cel putin studii superioare...Sora mea a ajuns in garda ei cu apa rupta, a ciocanit la usa de doua ori, si neauzind/neprimind nici un raspuns, a deschis usa. Nu pot sa redau aici urletele pe care le-a auzit pentru ca a facut asta...cand era pe masa, a fost intrebata ce profesie are, si brusc s-a transformat din "femeie" in "doamna"...E drept ca nasterea a fost ok, copilul asemenea, dar atitudinea ei [vom]. Fa-ti un bine tie si copilului tau, mai ales ca spui ca ai 35 de ani, probleme cu tiroida si lupus...du-te la un medic in toate mintile, intr-o maternitate normala! Sa nu ai "sansa" de a sta intr-un salon in care picioarele paturilor erau scufundate in conserve de carne pline cu apa, sa nu poata urca gandacii in pat... Succes si sarcina usoara! Olga [hippi] mamica de [fetita] Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu [URL="http://www.flickr.com/photos/olguselu/"]POZE[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...