Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Ana o sa stam 3 luni in tara ,abia astept sa-ti cunosc fetitele,cred ca Nicolas o sa fie bucuros sa se joace cu ele.
Cum sa nu... Nasico trebuie sa fii pe pozitie mereu. Esti in priza cat stai acolo. Cam stresant. Ellinia lasa mey, sa-l ocoleasca de data asta.[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!! e liniste pe aici,se vede ca lumea munceste nu gluma[biz],stefi meu vad ca nu vrea de nici un chip sa doarma la amiaza,v-am spus de cateva zile,nu stiu ce are,poate ca imi arata ca e mare sau ca se trez prea tarziu si se simte de acuma,poate daca o sa o trez mai dimineata o sa se schimbe,dar ata ete acu sta pe langa mine dupa ce a tras o tura de plans ca nu doarme,e vesela si o sa dea cu aspiratorul cu mine...gata am fetita mare. Carmen,eu merg la aerobic la georgette,in spate la mediu in centru sau pe langa bis.sf.gheorghe,e micut spatiul sa stii,nu fac mai multe de 7-8 fete si abonam.e in functie de cate ore faci pe luna,e cam scumpicel nu am ce zice dar ti-am zis ca m-am obisnuit acolo si e si aproape de mine,este vestiar ,poti sa faci dus,conditiile sunt bunicele,asa ca las la alegerea ta si poti veni si ocazional ,adica platesti ora care stai,sa vezi cum e. va pupacim fetele[pup][pup]mai revenim dupa o tura de[rufe][curat] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Noi nu avem apa si nu pot sa fac nimic [bang]Ma simt tare rau, ca ma doare spatele, dar am si racit si ma doare capul si-mi curge nasul si nu pot sa respir.La naiba![bang] Dana ai glumit cu gatitul pestelui, nu?Dar de ce crezi tu ca mi-am luat barbat?[:D]Cand e vorba de peste, eu nici nu intru in bucatarie.El curata solzii, il transeaza, il prajeste si mi-l aduce la masa[:D] Ma bucur ca Paul e pasionat de fotbal.In trecut si eu vroiam sa-mi fac baiatul Gica Hagi [hagi], din cauza problemelor pe care le-a avut, are interzis la sporturi profesioniste. Da' ne reprofilam: muzica [cor] Corina ma bucur ca ati avut o minivacanta si ma bucur si mai tare ca vrei sa ne cunosti cand vii acasa.Abia astept! Te felicit pentru dieta daneza si mai ales pentru ca vrei sa continui.Si eu ma gandesc serios sa urmez aceeasi pasi, dar trebuie sa ma informez mai bine despre Scarsdale. Laura tu cum stai cu dieta?Cat ai pierdutla cantar?[majoreta] Adriana sa inteleg ca si la voi e vremea urata? Cristina si eu ma temeam ca va raci Edi, dar se pare ca i-am luat-o inainte [q] Ana tu cum stai cu fierea? Lora multumesc pentru adresa site-ului.Chiar nu ma gandisem la varianta asta. Carmen ai grija pe-afara.Cam bate vantul. Ia spune si ce inseamna abonament "cam scumput"?Tu cate zile mergi si cat platesti?Trebuie sa stiu ca sa-mi pregatesc sotul de cheltuiala[zz] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat sunteti de active! Am pierdut cam multe si ne-am inmultit bine pe forum!Trebuie sa citesc din urma cate ceva. Lora cum e Iustina? La noi am aflat ce a fost.Nu a fost raceala , nici viroza ci o Bacterie E-COLI![alcool][bang][poc]si nu mai am semne! De unde nu pot sa stiu...Maini murdare, maini in pampers nu stiu... Am aflat ca e destul de frecventa la copii micuti si neastamparati.. Oricum tratamentul pe care l-am inceput e bun si mergem incontinuare pe el. Ce a fost mai greu a trecut . E foarte slabit in urma bolii , a slabit mult ,s-au dus falcutele lui!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor,ce mai faceti? Nu am mai scris de ieri,parca...si mi se pare ca am lipsit o vesnicie[:D] Razvan e bine ,merge la cresa...dar sunt multi copi raciti acolo[bang]si imi este frica sa nu raceasca si el,ieri cand am venit acasa deja a inceput sa-i curga nasul,dar SPER sa nu se lege nici o boala de el,ca[bang] allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ianusca, imi pare foarte rau...banuiam eu ca febra mare e de la "ceva" din urina...Urmati tratamentul si o sa fie ok. Stiu ca se repeta urocultura la catva timp. Poate recidiva uneori...Oricum lipsa poftei de mancare e primul semn...las ca-i trece si o sa fie bine!!!!!!!![pup] Stiam ca intr-un an la o cresa din Piatra Neamt multi copii s-au imbolnavit de E-Coli ...folosirea toaletei si nespalatul pe maini apoi... sanatate multa va dorim! Eftimie C, ti-am zis ca-mi placi? [pup] azi e ziua sotzului...mare bucurie la noi in familie!!!!!!!!! azi l-am rasfatzat si ziua inca nu s-a incheiat... pup, noapte buna [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Apar si eu intr-un final. Am avut sefi zilele astea si nu am mai intrat de la servici. Ieri nu am reusit sa intram la doc. Ilas la cabinet, ca era plin de programari. Asnoapte Rares a tusit f. tare, asa ca azi am sunat-o si ne-a chemat la spital sa-l vada, ca era de garda. Am fost cu amandoi. Se pare ca nici unul nu are nimic in gat, nimic la plamani. Au insa secretii in gat/piept care ii fac sa tuseasca. Rares a vomat si in seara asta de 2 ori din cauza tusei[bang]. Bianca are o usoara conjunctivita la un ochi si trebuie sa-i pun picaturi. Se pare ca tratamentul pe care il dadeam eu copiilor e bun, trebuie sa asteptam sa-si faca efectul. Carmen E, andreea eu am terminat regimul propriu zis, acum sunt in perioada de mentinere cand nu am voie sa mananc o lista intreaga de alimente, dar imi aleg singura meniul, nu mai e fix. Faza e ca nu stiu unde am gresit sau ce nu e in regula, dar conform cantarului, am slabit doar 1kg in 2 saptamani. Celelalte fete de pe forum care au tinut regimul se lauda la subiectul respectiv cu 4-5 kg slabite pe perioada regimului si inca 1-2kg in perioada de mentinere. M-am uitat si eu la un link cu dieta daneza. Mamaaa, dar ce multe oua trebuie sa mananci![alcool] Nu dai in hepatita? Sanatate multa la copii si parintii bolnaviori [pup]. Ma duc sa mai votez niste poze. Somn dulce! [pup] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...