Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (48)


Recommended Posts

[hopsieu]NU va speriati, stiu ca-i tarziu, dar ma simt atat de rau de la raceala si nu pot sa dorm [bang]Si il pazesc si pe Edi care geme si se agita si vorbeste in somn.Nu are febra mare, dar e campion la capitolul muci... [q]Asteptam sa mai vedem si maine dimineata. Marani m-ai topit[:I].Ia zi-mi, stie dl tau ca-mi faci declaratii pe net[:-/] [batetoba]Pentru una bucata(buna[:I]) sot de Marani si tata de Bubamara, fara numar, fara numar, fara numar: [s]LA MULTI ANI![s] Laura imi pare rau ca n-ai slabit decat un kg.Si totusi la haine se vede bine, au spus-o toate fetele[^] Eu vreau sa incerc Daneza (nu se mai poate) si apoi ma bag la Scarsdale. Dar in acelasi timp vreau sa ma duc si cu Carmen la sala. Fug in pat, ca-i tarziu[ups] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! CarmenE, multumesc pentru ceai! Dar tu chiar n-ai somn???!!! [:D] Marani, sa-ti traiasca sotiorul! Alexa, ma bucur ca e bine Razvan. Cand ai examen iarasi? Sa venim sa-ti facem galerie!!! [:D] Ianusca, bine ca ati descoperit ce e...Iustina e putin mai bine, dar tot rau...a facut iarasi febra aseara, deja ma dispera...daca mai face, o duc sa-i fac analizele maine. Laura, ma bucur ca nu e ceva mai rau cu strumfii. V-am pupat pe toate si va doresc o zi cat mai frumoasa! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.Care vrea cafea?ca eu imi beau cafeaua. Ianusca stiam ca E-COLI se face si daca consumi un aliment expirat sau tinut in conditii impropri,stiu pe cineva care a facut asta dupa ce a mancat asta vara inghetata. Laura sa stii ca nu faci hepatita la dieta daneza,eu deja sunt in a 11 zi si se vad rezultate,si in plus eu nu ma dau in vant dupa oua dar daca am vrut sa slabesc asta e EftimieC mult succes la slabit sa stii ca daca vrei sa te apuci de dieta daneza nu ai voie nimic in plus de ce scrie in lista,nici macar guma de mestecat sau sare la mancare.Daca o sa te inscrii si la sala o sa se vada rezultatele si mai bine![si-eu] Va doresc o zi frumoasa si multa sanatate la mamici si copilasii bolnaviori![vrajitor] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza. Marani sa-ti traiasca sotiorul ! Fetele care tin diete - succes!!! Va tinem si noi pumnii sa slabitzi cat mai mult. Bravo. Ianusca bine ca suntetzi pe vindecare. Practic putea sa ia de oriunde.... Dana sa inteleg ca azi esti schimbul 1. EftimieC sunt mai bine, dar se pare ca am reusit sa ma dereglez la mai multe...dar deja e pe trecute. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!! maaai,dar sunt suparata ca vad atatia bolnaviori,sincer,nu stiu ce e aici dar asa de repede se mai raceste si se fac atatea boli,offfff...declar razboi bolilor!!!!![drac][duel][:(!] noi suntem bine,sanatosi doar atat cu somnul avem prb,nu stiu ce are ficamia dar nu doarme nici la amiaza si seara abia pe la 11 adorme,are ea ceva,nu si consuma energia,e prea cuminte,dimineata si acu fac o galagie dar nimic ,cred ca vrea sa faca 12 oer de somn si gata pe ziua respct. fug dupa o cafea si mai revin,va pup si multa sanatate[pup][pup] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, oricum se cunoaste, chiar daca ai slabit numai un kg. Se intampla totusi sa nu slabesti "ca la carte". Uite, eu am slabit cu Montignac, in timp ce o prietena n-a reusit sa dea jos cu Monti, in schimb cu Scarsdale a slabit 7 kg...Trebuie sa vezi in timp care regim ti se potriveste. Sa nu te descurajezi! [pup] AndreiCorina, e bine daca reusiesti sa tii daneza, mie mi se pare foarte restrictiva, si in general nu ma impac cu regimuri care imi impun sa mananc o anumita cantitate de papa, asta pentru ca sunt cam mancacioasa [papica], cel putin in ultima perioada nu stiu ce am...ieri mi-a aratat cantarul ca m-am ingrasat 1 kg...Trebuie sa caut un regim sa depasesc pragul, altfel degeaba ma chinui. Lora, imi pare ray ca iar a facut Iustina febra. Cu tot cu tratament si tot a facut febra? Uite, la noi nu prea a avut efect Lekoklarul asta. I-am dat Zinat, in prima faza si nu l-a tolerat, apoi o saptamana Lekoklar si n-a avut absolut nici un efect, de abia la Augmentin (si i-am dat doua sticlute) a cedat. Marani, la multi ani sotului tau! Ianusca, lasa ca-i cresc falculetele la loc lui Ian! Bine ca ai descoperit cauza. M gandesc sa-i fac si eu un sumar de urina lui Stefan, poate de asta nu mananca, poate are ceva... Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si spor la regimuri de slabit fetele!!!!!! laura,ti-am zis ,chiar se cunoaste ca ai slabit asa ca nu te bosumfla,ai sa vezi ce model ai sa devii[ispita][ispita] ianusca,ma bucur ca iani e mai bine,dar sa stii ca tot ii pap bolfutele asa cum le are si o sa-si revina el,pup de la noi. carmen ,te astept la sala,pretul zic ca e mare comparativ prin alte parti,adica 8 ore e 60 lei,12 ore 80 lei,sincer poate ca sia format clintele si sa stii ca vine lumea la ea si chair lume bunaaa,adica mau surprins niste cunostinte ...dar nu asta e important,sa vii sa faci miscare aste e ,oricum cand vine vara,noi incepem sa colindam dealurile si paoet va agatati de noi....ceahlaul !!!cum ramane???? cristina,lasa piticii acasa cu slabitul,zii sa nu te mai streseze atata ca ai sa ametesti [jamaica],arati bine!!!!!! corina,sa stii ca ai vointa cu regimul ala,l-am citi si eu si nu ma vad sa -l tin ,e greeeeuu dar tinio tot asa si astept sa vii pe la noi!!![invazie] ana,ce faci???ce fac fetele?? s-a incalzit cafeaua,am fugit carmen sis tefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora am somn, dar oricat de tarziu m-as culca, dimineata trebuie sa ma trezesc sa-l pregatesc pe Edi pentru gradinita(si uneori sa-l si duc) si bineinteles ca-mi zboara somnul.Insa presimt ca azi voi face amiaza[|)] Corina cunosc bine regulile Danezei, pentru ca am mai tinut-o si acum 3ani de mai multe ori.O singura data a fost ca la carte si apoi am modificat-o.S-au vazut rezultate in ambele cazuri. Carmen ia baga tu un numar de la Georgette sa intreb eu de preturi, ca vaz ca tu nu ma luminezi Am editat, pentru ca intre timp am vazut ca mi-ai dat raspunsul[pup]Tu cand mergi?Cred ca as putea luni, miercuri si vineri(daca nu suntem plecati) Cristina ia incearca sa slabesti dupa dieta Daneza, dar modific-o.Adica baga carnita de pui; salata fa-o cu ce vrei; ouale gateste-le si in alt mod, mananca mai multa paine prajita; bea si un pahar de alcool daca vrei....Ai sa vezi rezultate oricum! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...