Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! Pe la noi vreme mohorata -- insa macar nu mai ninge. Poate mergem la un loc de joaca in interior. Carmen, Stefi s-a facut mai maricica, cu timp. nu mai are nevoie de atata somn, cel putin asa a fost cu Lara (care dormea mult ziua, insa incet-incet a renuntat la cate o etapa de somn, spre disperarea mea, insa m-am obisnuit pana la urma). Oricum poate fi doar o faza -- acum se schimba si ora, poate isi face alt program de somn. Ianusca, sunt bine, burticuta la fel, nu am poze, decat vreo 3, o sa mai completez. Ma bucur ca i-a trecut lui Ian; el e mancacios, asa ca o sa recupereze; sanatos sa fie, ca nu conteaza kg (imi vine sa rad, ca tocmai eu spun asta -- ma gandesc cat de disperata eram eu ca Lara nu mananca mult, acum insa m-am mai linistit si nu-mi mai faca sa griji. ca-i slabuta, e sanatoasa si vioaie). CarmenE, Lora, sanatate multa puiutilor si voua! Dana, si cate fete stati deci in fata calc. aluia? 3? e rau daca nu poti lasa calc. nesupravegheat -- daca se intampla sa fie vreuna bolnava si alta in concediu, ramai singura, nici la WC nu poti merge???? Marani, "la multi ani sotului!" Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eftimie.C vroiam sa te intreb daca dupa ce ai tinut dieta daneza tii-ai mentinut greutatea pe o perioada de timp?O incerc si eu sa o tin cum zici tu salata combinata si restul, dar acum mai am 3 zile cu tot cu azi si intradevar se vad rezultate dar mai am mult de slabit.Am vazut pozele sia i un baiat frumos,sa-ti traiasca si sa fie sanatos. Elenia multumesc,dat mai am o gramada de kg de dat jos abia [grasa]Si eu sunt foarte pofticioasa si in 6 luni de cand sunt in Italia m-a ingrasasem foarte mult,mancam orice pizze,paste cu tot felul de sosuri,si dulciuri[papica] Laura toate fetele zic ca ai slabit ,eu nu stiu dar poate a luat-o razna cantarul si nu-ti indica bine Carmenstefi si cumnata mea merge la sala la Georgette si stiu ca ei ii place acolo ca merge de vreo 4 ani,am mers si eu de vreo 2 ori dar era pre departe pt mine asa ca am renuntat si m-am dus in Darmanesti(eu stau in darmanesti) la sala si antrenoarea de aerobic era foarte buna. Marani La multi ani! sotului sa-ti traiasca si sa te iubeasca! Adriana 78 iti doresc nastere usoara si un bebe,frumos si sanatos! Lora,CarmenE,Ianusca santate multa copialasilor si sa se insanatoseasca repede! Ana ce iti mai fac fetitele?Cum sai cu dintisorii la cea mica? [flo] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana pune la semnatura AMR-ul ca sa stim si noi cum stai si cat mai ai [pup] Corina eu am ramas slaba o perioada buna de timp, dar am fost in Italia(vezi acolo ne ingrasam toate[:D]) si am recuperat cu pastele, orezul si pizza lor[bang]Si mai ales fara miscare.De aia vreau la sala acum. Carmen [iartama] ca am fost insistenta, dar vroiam sa stiu toate detaliile ca sa nu vin nepregatita si mai ales neinsotita.Si apoi am un copil dependent de mama lui si un sot sportiv caruia nu vreau sa-i incurc programul. [pup]Da-mi de stire cand reiei sala si VIIIIIIIN! Fetelor eu strig catalogul[:D] Lora??? Laura??? Marani??? Emma??? Mariana??? Allexa??? Andreutza??? Criss??? Pe Dana o sar pentru ca a adus scutire[:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aeperju
quote:
Originally posted by Eftimie C. Emma??? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Prezent!
Ok, daca tot esti prezenta, eu zic sa te ascultam la lectie[:D] Nu spui nimic.N-ai noutati? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! Sunt pe-aici si eu si vreau sa va spun ca-s f. bucuroasa ca fiica-mea se simte mai bine, cel putin asa cred, pentru ca a zis Mia c-a cerut mancare singura si dupa ce a mancat un castronel cu legume si o banana a zis: "Mia, ai uitat calnita" - si a mancat si o pulpa de pui. E semn bun, nu? [bis][cool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. In sfarsit am reusit sa citesc si eu tot ca de 3 zile ma chinui cu calculatorul asta. Tot nu am ajuns cu el la reparat. Am fost si eu la sala ieri si azi de abia ma misc dar nu ma dau batuta. De maine imi fac abonament. Sper ca in cateva luni sa dau burtica jos. Andrada a fost si inca mai este un pic fornaita. Sper sa ii treaca. Am inscris-o la cursuri de innot. Alessia e bine, creste. Zilele astea ii facem vaccinul. Sunt cam telegrafica ca mie frica sa nu mi se inchida calculatorul. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...