Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (48)


Recommended Posts

'Neata! Allexa, "LA MULTI ANI" pentru RAZVAN, sa-ti traiasca, sa creasca mare si sanatos si sa aiba parte numai de bucurii! La multi ani si sotului! Ce mai faceti? Haideti la un ceai! A fost fain in Iasi, cald, am umblat prin magazine etc.etc. Ieri am fost la Sihastria si la bunicii sotului sa ne jucam cu iedutii (care sunt 4 acum), am fost in padure la cules viorele, a fost tare frumos. Voi ce-ati facut? V-ati mai intalnit in strand? Adriana, vineri seara Iustina voia s-o sune pe Lara sa-i spuna ca face si ea bagaje...[:D] O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor Lora pofta buna la ceai ,cred ca a fost super la Iasi,si prin padure la cules de viorele,cred ca iedutii sunt tare scumpi si Iustinei i-au placut. Marani super pozele,chiar mi-ai facut pofta,noroc ca ieri si noi am fost la gratar(am sarbatorit ca am terminat dieta si eu nu am mancat mult [:D])asa ca aseara cand m-am uitat la foto am putut sa ma abtin sa rontai ceva. EftimieC succes la dieta Scarsdale,eu sunt de ieri in pauza(am zis ca o saptamana o sa mananc normal fara prajeli,dulciuri)si de lunea viitoare vreau sa ma apuc si eu de Scarsdale. Fetelor va doresc o saptamana frumoasa ! corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!!! azi mi-am dus si eu fata la gradi,sper sa nu mai raceasca,cu toate ca am auzit o gramada tusind,chiar se plangea o mamica cum nu stie ce sa mai faca sa scape copilul de tuse.[V] noi in WE n-am facut mare lucru,sambata am lucrat 2,ieri si azi sunt libera,maine seara sunt 3 si apoi intru in liberele de drept [bis]asa ca azi va mai stresez pe aici. Marani ce pofta mi-ai facut de gratar [:D],nu stiu unde e podul ala,e dupa Sarata,incolo?ca vad ca ati fost pe partea dreapta,nu langa padure...cred ca cea mica a fost tare incantata! Carmen succes cu dieta,sper sa te tii de treaba [:D] Alexa poti sa dai si-o cafea,eu nu ma supar!Ce face Razvan,la voi nu tusesc copii?Tu unde lucri??La piscina putea sa intre oricine?Adica un parinte cu tot cu copil?Cat costa ora de pers?Ca poate il trimit si eu pe sot cu baiatul,e bine daca poate sta cu tata-su sa se balaceasca. Lora ce face Iustina,e tot acasa? Corina tu parca ziceai ca stai in Darmanesti,in ce zona?? mai vin..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari [pup] Corina tu parca ai tinut Daneza, nu?Cat ai slabit in 2 saptamani? Am ascultat melodiile baietilor aia.Supeeer![cool] Dana ce-ti fac copilasii?Cand esti libera ii aduci acasa? Laura tu esti la mentinere acum, nu?Vrei sa mai tii o tura sau te bagi la una mai dura? [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10"]EU am votat si sustin: CERCUL VIETII[/url] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen si cand nu sunt libera ii mai aduc acasa,de fapt Paul merge zi de zi la scoala,deci oricum doarme acasa,iar Ana a stat mai mult pe la tara ca a fost racita si nu a mers la gradi,dar de acum va merge si deci va sta pe acasa,cat voi lipsi eu nush inca cine va sta cu ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, deci raman singuri in casa cand tu esti schnimbul 2? Are Paul grija de Ana? CarmenE, succes cu dieta! Lora, pupici Iustinei! Marani, voi nu aveti rucsac din ala special in care poate sta copilul comod? Eu sunt franta -- m-am trezit la 3 noaptea cand a venit Lara la noi in pat, si apoi n-am mai putut adormi si apoi la 6 dim. l-am dus pe Moritz la aeroport ca s-a intors la Buc. Abia astept somnicul de pranz -- poate mai recuperez din somn. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cica m-am apucat de curatenie,dar am trecut pe langa calculator si...am mai intrat un pic pe forum[:D] LUNNA- si la razvanel la cresa sunt multi copii care tusesc,dar el e bine( si sper sa fie asa in continuare)mi-a fost un pic frica sa nu raceasca la piscina,ca totusi cand iesea din apa era frig.La piscina poti merge cu copilul(mai ales ca ai tai sunt marisori)insotiti de parinti ei intra gratis,parintii platesc 15 lei de pers.(si nu mai este cu ora ci stai cat vrei) allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...