Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (48)


Recommended Posts

salut vad ca v-ati pus toate pe slabit,va faceti frumoase pt la vara,la mare,nu??? eu deja nu mai zic nimica de raceli,viroze....sunt satula iar de tuse,efectiv m-am saturat,eu chiar nu-mi pot da seama ce-i cu atatea boli [xx(] ma duc sa-mi trantesc o cafea si poate revin mai trz,ca am de facut teme si de mers la antrenament cu Paul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut! mor de somnnnnnnn[|)][|)] lunna suntem alaturi de tine,, nu te descuraja fetelor sa stiti ca la annaspa nu sunt preturi chiar asa de speriat, sunt putin mai mari ca in alta parte, dar cred ca la piscina sunt mai mici. numai ca si piscina e mai mica. vreau acasaaaaaa http://tt.lilypie.com/VknLp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen eu suncile nu mi le expun la sauna [alcool]La care sala mergi si cam cat costa?Eu n-am fost de mult timp si nu stiu cum se mai imbraca/incalta fetele. Cristina la piscina cred ca ar veni cu drag barbatu-meu si cu Edi.Ca ei is indragostiti de apa[bis]E si normal!Unu-i rac si celalalt peste.Ce sa faca o tauroaica ca mine la apa[:-/]Eu is cu mancarea[:D] Dana sigur ca ai spus,dar n-am fost noi atente(cred ca Lora intrebase pentru a merge cu Iustina). La ce antrenament il duci pe Paul? Sotiorul meu a luat un crap viu imens[:0] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Eu azi ma simt cam rau, mi-am dat bila peste cap. Va trece. Dana pana te reobisnuiesti e mai greu... Adriana imi pare bine sa aud ca suntetzi ok. Mey, dar mai ai o luna, in mare vorbind. Sarcina usoara in continuare. Am sa ma pun si eu pe slabit, dar cu niste reguli mai light, ca nu prea imi permit orice... Ellinia si eu ma gandeam sa merg la vara la VIP cu Casandra, dar mai vedem. Oricum este super ca se poate merge cu copii mici. Lora nu-i bai, bine ca stim cum stati. Sanatate multa. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen il duc la fotbal,la un club de la Ceahlaul,am vazut un anunt in ziar acum vreo 2 luni,se cautau copii nascuti in 2000 si 1999,ca sa faca o echipa.Si cum noi ne doream sa-l dam la un sport,ne-am gandit sa-l inscriem aici,oricum nu se plateste.Antrenamentele sunt destul de riguroase se fac la stadion si la strand,azi treb sa ajung la strand.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor.Ma bucur ca v-ati intalnit si v-ati distrat.Am vazut foto de la intalnire,copiilasii sunt asa frumusei. N-am reusit sa mai intru pt ca am fost plecati de acasa vreo cateva zile intr-o minivacanta pt ca sotul a avut liber.In rest Nicolas e mofturos mai tot timpul (de la dinti i se trage .are 6 dintisori si mai are dinti care tre sa-i iasa)Eu am inceput dieta daneza,acum sunt la a2a saptamana si azi m-am cantarit si[pk]am vazut ca am slabit 5kg intr-o saptamana,sper sa mai dau jos cateva kg si sapatamna asta si dupa aceea vreau sa incep regimul Scarsdale.Am auzit ca e foarte frig in Romania si ca sunt multi copii bolnaviori asa ca va doresc multa sanatate si insanatosire grabnica la mamicile si copilasii bolnavi![pic]Si la noi e frig acum,a luat-o vremea razna?Ieri a plouat cu gheata si azi [pic]si sunt vreo 10grade afara. corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze am vrut sa scriu ca a plouat cu galeata,si acum de altfel ploua si e frig,noroc ca Nicolas doarme si am un pic de liniste. Marani si tu care ziceai ca esti grasa, am vazut pozele de la intalnire si pot sa zic ca chiar arati foarte bine,ce vrei sa mai slabesti? Laura vroiam sa te intreb cu regimul Scarsdale cate kg ai slabit si in cat timp?Cafeua si ceaiul se beau simple la Scarsdale nu? adica fara zahar,lapte sau frisca? Poate cand vin in vara in tara o sa ne cunoastem fetelor mai ales ca o sa stau cateva luni. Va doresc o zi frumoasa(macar in suflet)si linistita si copilasii sa se insanatoseasca repede![grup] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Dau un ceai, pentru cine vrea...cafea nu am iar, sa dea cine are. [:)] Am fost ieri la doctorita Ilas, mi-a placut f. mult de ea si Iustinei la fel. Partea mai proasta e ca trebuie sa-i dau un antibiotic 5 zile, la 12 ore...Lekoklar, parca...cica se aude ceva la plamani si de aia...si prednison si prospan...asta e, o sa-si revina ea... In rest, toate bune si frumoase! Laura, ai fost ieri pe la doctorita? Cum sunt strumfii? Ana, dar Casandra ce face? I-a trecut? Chiar am vrut sa te sun aseara, dar nu stiu cum ca nu am mai apucat... Multa sanatate a doresc si o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...