Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad! (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FELICITARI MIHA Refacere rapida si mult laptic Bine-ai venit pe lume VICTOR Ce nume frumos , asa i-as fi dat si eu numele bebicului meu in caz ca era baiat ,dar avem un nume frumos de fetita[il]. Gabi vreau si eu numarul de telefon pe Pm. Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis] Bine ai venit pe lume Victor Mihai [bis][bis] Miha, refacere rapida si multa multa fericire iti doresc.
Tare imi place si mie numele ales. Carmen, [:-)))][:-)))], ce mortala e Melania. Clau, ma bucur ca ne-ai simtit aproape. Din pacate in momentele cele mai nasoale te lasa balta toti "prietenii". Da sa nu-ti para rau, nu ai pierdut nimic. Ioana, [pup]. Gabi, mersi ca m-ai anuntat de Miha. Ce sa faci, cand ti-e lumea mai draga te lasa bateria la telefon [bang]. A putut Miha tot sa sune. Fetelor vedeti ca este destul de multa marfa la Teba, mai ales de vara. Nu am avut timp de stst asa ca nu m-am uitat peste tot, dar aveau tricouri de fete si baieti pt 1-2 ani, pantaloni scurti mai ales pt fete am vazut, fustite de blugi, etc. Eu am luat 4 tricouri pt Bogdan cu 4 lei bucata si nu am avut timp de cautat altceva. Body-uri nu am vazut deloc. Ildi, ce nesimtita sunt, de nu stiu cand iti tot trimit nr meu de tel. Vezi ca iti trimit acum PM. Anca, acuma daca ai inceput tine-o tot asa, poate reusesti sa-l adormi tot fara tzatza. Bogdan mi-a facut febra ultimele 2 nopti, nu mare, sub 38, cred ca trebuie sa-i iasa ceva canin, adica banuiesc pt ca de umflata nu e umflata gingia, da si plange prin somn si de aia banui ca il doare. Nu mia mai baut nici laptele de la 3-4 noapte si azi dimineata nici cel de ora 6:30. Eu sper sa-l tina treaba cu nemancatul noaptea, da macar dimineata, la somnul de pranz si seara sa-l bea. Acuma nu l-a baut nici pe asta de pranz. Cred ca l-am prea laudat ce bine manca zilele trecute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ildi care care care nume????? eu numai duminica pot ajunge la miha mai merge cineva atunci,sa nu uitati de mine va rog....macar un pm cu salonul unde o gasesc si numele ei de familie sa stiu sa intreb. cristinacs cu siguranta zilele astea te voi cauta si poate vin cu o prietena cu baietelul ei poate vrea si ea. acum m-am uitat pe pozele de concurs si va multumesc pt voturi[pup] alina mamica bulinei [url="http://www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0"]Elisa[/url] [zana](20 iunie 2007) votati bulina [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=5"]aici(asacreste)[/url] si [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17"]aici(elisadescoperindlumea)[/url][il][il][il] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, pai Miha ne-a luat pe rand, pe toate cele de la care avea nr. de tel. Eu nu l-am auzit ca a fost in buzunar la geaca pe hol, si suna si incet ca e bushit difuzorul de cat l-am scapat pe jos. Al tau era inchis, Ioana cred ca nu mai are Vodafonu( am sunat-o si eu ieri).Iar pe Alina nu si-a permis sa o sune asa dimineata[:D] Eu cred ca a nascut Miha vinerea, sa poata merge luni la lucru[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfirsit am reusit sa pun si eu ceva poze,ca tot m-am chinuit si nici timp nu am,sunt la semnatura care inca nu am schimbat-o. Noi suntem mai bine cu raceala ,ca colici avem la greu nu doarme saracutul aproape de fel ziua din cauza durerilor nici nu mai stiu ce sa fac cu el,pe deasupra m-am racit si eu am nasul infundat sper sa nu ma apuce mai rau,oare paracetamol pot sa iau? Alina tu ai zis ca si Adelina punea putin in greutate,cit de putin mai tii minte?Lapte vad ca totusi am ca imi curg sanii nu ca la inceput,sunt curioasa maine sa vad cit a pus. Ma duc la el ca iar urla,tot asa o tinem doarme 30 de minute si urlete dupa aia. [b][mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]http://community.webshots.com/album/556392092EbZYKE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha - FELICITARI sa-ti traiasca mandrete de Victor Mihai alaturi de cei 3 fratiori ... refacere rapida si mult laptic. Sa mai dai si pe la fulguleti cand ai sa mai poti, cu vesti despre Matia.[pup] Mariana - mamicuta de 3 [zana] - ANDRA('99), SARA('05) si [url="http://picasaweb.google.com/mihalache.mariana80"]ANTONIA(21.11.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot a amintit Flavia de magazinul lui Teba ,am tot vrut sa va-ntreb ,ala de pe Eminescu s-a desfintat sau n-au vazut eu bine din masina .Daca da ,atunci unde mai e, acolo la Boul Rosu . Alina a Ivett o va chema pe galusca noastra . Carmen mortala Mela ,am ras cu lacrimi ,David se uita la mine si radea si el . Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saryta, felicitari pentru cele 3 iedute! Ai venit la petit pe aici?[:D] Vezi ca de-acum are si un ochi la ceafa Miha, lucru care nu e de bun augur pentru viitoarele nurori.[:D] Claudia, ioi ce mic si dulce e Andrei. Nu imi dau seama...da parca seamana mai bine cu tata. Anamaria e a ta clar! Si ce-a mai crescut. Ildi, da s-a inchis magazinul Teba de pe Eminescu. Doar pe Mucius Scaevola mai gasesti. Ivett fara e la sfarsit?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No...am umblat azi cu Alina m de numa'. Ne-am povestit la telefon si dup-aia ne-am intalnit intamplator la podgoria, eu asteptam sa ne dea drumu' politistu' iar ALina trecea strada. AM mers si am luat flori si mancare sa mergem la Miha si pana la urma a mers doar Alina ca noua nu ne-a dat voie (eu eram cu Vladut). Asa ca am venit catre casa. Astept sa vad ce zice Alina, cum e Miha si cum e Victor. Si mie imi place mult numele. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...