Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad! (93)


Recommended Posts

Cu tot cu Cristina am fost 13 mamici si 21 copilasi aseara. La mine ati fost cam 12 mamici cu 18 copilasi parca, deci tot cam pe acolo, doar ca in apartament si erau Bogdan, Ade, Ioana, Nicolas si Matia inca in scoici si nu au zburdat de colo colo. [:D] Eu am plecat ultima si Mihai zicea ca el nu a apucat sa numere copii [:-)))][:-)))][:-)))]. Am reusit sa vad pozele puse de Moni abia acum ca doarme Bogdi. In afara de Nico cine a mai facut poze? Bogdi a adormit in 5 minute aseara, bine nu imediat ce am ajuns acasa, dupa vreo ora si nu s-a mai trezit pt lapte dect la 6:30, a ratat masa de 3-4 cum e de obicei, ce fain a fost, daca ar face tot asa ce bine ar fi. Cristina, acuma serios, nu ti-am facut prea multa mizerie?[ups]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anca, ma bucur ca totusi v-ati simtit bine aseara. La mine e cam o regula, de cate ori nu prea am chef de mers undeva ma simt nesperat de bine. Clau, azi noapte ai dormit ceva? Azi merg pana la Miha sa recuperez papucul lui Sorin [:D]. Alina, te-am sunat azi ca vroiam link-ul catre reteta aia cu piept, aripi, sau pulpe prajite ca nu aveam chef sa o caut, da o caut acum ca nu am salvat-o. Trebuie sa spun ca tare mi-au placut copilasii, mai ales ca nu i-am vazut de mult. E altceva cand ii vezi in poze si altceva in realitate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia ai dreptate ,13 fuseram ,la copii n-am mai re-calculat [:D] Mie mi-au placut la nebunie toate fetitzele mai mari,cum erau cu parul lung [il] ca niste printese!!! Tare as vrea sa i-l las asa si Dianei,ca pe mine m-a cam tuns mami,doar maxim pana la umeri l-am mai avut cand eram micutza. De mizerie ce sa zic ... a doua oara nu ne mai primeste Cristina [:D][bang] Bine ca au rezistat si Carina cu Alexandra sa vada cum le-au imprastiat astia micii toate jucariile [ups]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] CUI II PASA DE LUPUL CEL RAU? (:
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by flavia ramona
Clau, azi noapte ai dormit ceva?
Am dormit FOARTE FOARTE BINE [bis]. Dupa aproape o saptamana asta a fost prima noapte dormita integral [bis] Raul e la mami si acolo cica a dormit foarte bine [alcool] Am vazut toate pozele, se vede ca v-ati simtit bine! Ma bucur mult si-mi pare rau ca n-am fost in stare sa va onorez cu prezenta [:D] Moni, la mine, intr-un apart cu 2 camere au fost 10 mamici cu copilasii din dotare. E adevarat ca generatia mica au fost sub 7 luni si au stat doar in scaunele, ca altfel zau de intram toti [:D] Oricum la Miha cand am fost am batut recordul [:D] Ioana, tu ne ignori? vad ca pe la mamici scrii dar aici nu [:-/] Cum de n-ai fost la intalnire ca eu asa am inteles ca mergi [:-/]
Votati-ne si pe noi [flo] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9"]CataDragoste[olala][/url] si [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32"]Papadia [flo][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia,Moni va multumesc de incurajari,asta vroiam sa zic si eu ca eu eu sunt disperata in sensul ca vreau sa il alaptez cit mai mult dar cind vad ca nu pune si se chinuie ma ia disperarea,doar pe Ana-Maria am alapatat-o 1 an si 3 luni,eu fac depresie ca nu am lapte ca sa il pot alapta sau ca nu pune suficient,no m-am gindit sa il trimit azi pe paul sa imi cumpere si galactogil ,am inteles ca e bun,voi ce stit de el?a incercat careva? Ca ceai beau la greu 2 litri pe zi. [b][mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]http://community.webshots.com/album/556392092EbZYKE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia-Maria, poti sa iei si spirulina pt stimularea lactatiei,care mai are si vitamine, Ca, Mg, Fe... Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne-am simtit super la Cristina. A fost tare fain, mai ales pentru copii, ca au avut spatiu de joaca destul. Ma bucur ca v-am vazut, ca sunteti toate sanatoase si frumoase.[:D] De pitici ce sa mai spun? Toti sunt superbi, mai ales fetele, Ioana, Timi, Mela, Diana, Ade, Maia si Mara, care aseara a facut ce-a vrut ea [:D]. Bogdi - un razacios ca de obicei... Carina si Alexandra au fost gazdele perfecte, i-au lasat pe fiecare sa faca ce vor si unde vor. Si eu zic ca a fost multa dezordine si multe stiksuri peste tot. Intru unpic pe Lr sa vad ce mai e pe acolo. Pe Miha tot n-am intrbat-o de balet... Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...