Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingerul meu (despre...EA)


Recommended Posts

Multumesc ptr urari![flo] Iar ticker-ul e facut ptr semnatura sotiei mele. Si inseamna bebe 2, adica 2[copil][copil]. Ok, recunosc, la data cand a fost creat nu stiam, dar e o mare bucurie. Ce sa faci daca dragostea a fost asa de mare? [:D] In urma cu vreo 2 ani, juram ca nu ma voi recasatori si nu voi mai avea copii.[B)] Apoi mi-am calcat cuvantul si viata a inceput sa fie atat de frumoasa. Sotia mea mi-a spus "cand un barbat iubeste o femeie, ii daruieste un copil". Poate de aceea Dumnezeu ne-a dat 2 dintr-o "lovitura". Multumesc inca o data ptr gandurile bune. Pe cele mai putin bune prefer sa le ignor. Si cum ii spuneam unei dragi prietena facute pe DC, si careia ii multumesc ptr ca a trecut si pe la subiect, va spun si voua: "va doresc sa aveti parte de cel putin la fel de multa fericire si iubire!" [^] Alexandru, tati de copil perfect [url="http://bd.lilypie.com/Cb1dp3.png"]Vine bebe2[/url] ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Alex2
Multumesc ptr urari![flo] Iar ticker-ul e facut ptr semnatura sotiei mele. Si inseamna bebe 2, adica 2[copil][copil]. Ok, recunosc, la data cand a fost creat nu stiam, dar e o mare bucurie. Ce sa faci daca dragostea a fost asa de mare? [:D] In urma cu vreo 2 ani, juram ca nu ma voi recasatori si nu voi mai avea copii.[B)] Apoi mi-am calcat cuvantul si viata a inceput sa fie atat de frumoasa. Sotia mea mi-a spus "cand un barbat iubeste o femeie, ii daruieste un copil". Poate de aceea Dumnezeu ne-a dat 2 dintr-o "lovitura". Multumesc inca o data ptr gandurile bune. Pe cele mai putin bune prefer sa le ignor. Si cum ii spuneam unei dragi prietena facute pe DC, si careia ii multumesc ptr ca a trecut si pe la subiect, va spun si voua: "va doresc sa aveti parte de cel putin la fel de multa fericire si iubire!" [^] Alexandru, tati de copil perfect [url="http://bd.lilypie.com/Cb1dp3.png"]Vine bebe2[/url] ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
[:D] 2 dintr-o lovitura! Plus un baiat si jumatate deja destul de mare ca sa va jute la cresterea lor.... Intr-adevar Dumnezeu v-a binecuvantat iubirea.... Eu am poposit aici doar sa te felicit si sa te invit la noi la Mamici (si tatici, promit sa modific titlul) de Gemeni cat de curand. Si iti doresc sa fii un tata la fel de ajutor cum e si sotul meu. Iar daca ai nevoie de sfaturi stii unde sa ne gasesti.... Inca-odata felicitari si Sarcina usoara, la termen si bebei sanatosi ii doresc sotiei tale!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce minunat e sa iubesti si sa fii iubit dumnezeu sa va binecuvinteze incontinuare sa fiti fericiti "viata este un dar pe care il meritam numai atunci cand il daruim." "daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." R. TAGORE florina, mamica lui thierry si dara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e frumoasa declaratia, tot tu ai scris.o [url="http://www.jurnalul.ro/forum/lofiversion/index.php/t3101.html"]aici[/url] ? intreb fara ironie, doar ca in cazul asta as vrea sa stiu daca face parte dintr.o poveste mai lunga pt ca vreau s.o citesc, sau ai scris doar atat [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Multumesc inca o data ptr gandurile bune. Pe cele mai putin bune prefer sa le ignor.
La ce te-ai referit aici? Pt ca eu am recitit toate mesajele scrise de fete pt tine si n-am reusit sa vad nicaieri un gand mai putin bun. Felicitari la dublu atunci daca tot s-a lasat cu doi bebelusi dintr-o data [:D]. Sarcina usoara sotie isi cu cat mai putien riscuri, nastere la termen si bebelusi grasutisi mancaciosi... desi mai aveti ceva luni bune pana acolo. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari , Alex, pentru bebei, sa dea DD sa mearga totul perfect cu sarcina si sa va dea copii sanatosi si frumosi. Si la fel de sensibili ca taticul lor [;)] !! Gea, mami de Catinca-Ruxandra [url="http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=59102"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...