Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(partea a 7-a)


Recommended Posts

Hehe, Oana, ma bucur sa te "aud"! Bine ca sunteti sanatosi, asta conteaza cel mai mult! Nu stiu de ce zici ca n-am contactat-o pe asistenta sociala! Am fost la ea sa ne dea dosarul, si atunci ne-a zis ca o sa vina in vizita, dar nu imediat ce luam copilul, ca ne lasa sa ne acomodam. Noi maine avem 2 saptamani de cand il avem pe Victoras acasa, probabil in curand vom vorbi cu ea. Nici gand sa ma supar, cand iti da cineva sfaturi ai fi fraier sa te superi, nu? Mai degraba iti multumesc! Va pup ca iar ii e foame! Ne mananca urechile! [:D] [URL="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rozibb/my_photos"]Victoras - motoras[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, multumesc mult de incurajari si de urari. Sa fiti si voi sanatoase alaturi de bebeii vostrii. Am sa va arat si poze dar credeti-ma ca timpul meu liber nu mai exista. Acum Andreiut zis si Billy Boy doarme dar sper ca pana diseara sa descarc pozele si sa il vedeti. E cumintel, mananca mult, e mai si sperie cateodata cu lapticul dat afara dupa masa dar ne-am obisnuit. Va pup, Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele proaspete mamici, Va citesc si ras-citesc mesajele, ma uit la poze (atatea cate sunt :)) si-mi aduc aminte de primele mele zile in calitate de mamica. Si ma emotionez de fiecare data. Va pup pe toate pe sufletele, si pe bb-ii vostri pe poponetze. Q
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florypop si Rozi si voi toate sufletele mari care sunteti mamici felicitari din tot sufletul si ma inclin in fata voastra [asia]. Sa stit ca aceata sectiune este cea mai calda de pe tot forumul si ma inclin inca odata in fata voastra.[asia] Sa aveti cele mai frumoase sarbatori alaturi de comorile voastre. Esentele tari se tin in sticlute mici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow! ma minunez cand vad cat s-a discutat pe aici. am rasfoit in graba paginile perecdente si vreau sa le felicit pe proaspetele mamici. imi cer scuze ca nu am mai scris, deh timpul asta zboara prea repede. daca nu am fost atenta imi cer scuze din nou, dar vreau sa va intreb si eu care e diferenta intre noua lege aplicabila din 2005 si cea veche in ceea ce priveste adoptia. suntem hotarati sa mai adoptam un copil, pentru aceasta ma puteti lumina si pe mine cum se ingreuneaza sau se usureaza adoptia? are cineva un link catre noua lege? va multumesc si va pupacesc pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti ca mai vin cu o intrebare. dar sa nu uitati sa-mi raspundeti si mie printre picaturi la ce am scris mai sus, va rog. un medic pediatru mi-a dat ideea sa-i fac teste genetice fetitei noastre (care va reamintesc ca este adoptata). voi ati face asa ceva? ea are o pb. la inimioara si se pare ca e din cauza neglijentei mamei din timpul sarcinii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa, ai o minunatie de fetita! Sa iti traisca! Si parca seamana cu taticul ei... Si David era un calicutz cand era mic, manca cu pofta si voma in jet...incearca sa mai faci pauze in timpul suptului si sa o faci sa regurgiteze...ajuta sa vezi... Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/228074694yAtgyx"]Noi toti - poze[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...