Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Semne ale infidelitatii (2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by tierry Insa, de asta am cerut ceva pareri, desi tocmai gasisem un articol scris de un barbat psiholog si erau chestii care se portiveau ca o manusa si nu m-as fi gandit la ele never (gen felul de a dormi al unui barbat care inseala).
Nu ne dai si noua linkul la articolul respectiv?[flo] Nihil sine Deo!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dahriana sa inteleg ca...si tu ai o aventura? Adica vorbesti din propria experienta, nu? Deci nu sunt eu chiar paranoica..ii cam regasesc actiunile in cele descrise de tine...[alcool] Insa ma intreb, ce sa fac? Sa ii zic ca am aflat? N-am nici o dovada concreta...sa nu-i zic si sa vad cum mai decurg lucrurile?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dahriana tierry,da,ma vad si eu cu cineva...ca sa zic asa. Cel mai bun caz ar fi sa-l urmaresti.Daca nu-l urmaresti nu prea ai cum sa-l prinzi.
Hmm si eu ma gandeam sa-l urmaresc, da nu st cum sa fac. Adica cu masina noastra no chance, si nu st altfel cum sa fac. Eu ma gandeam sa ii zic astazi ca stiu ca umbla cu prostii, pentru ca am un feeling si e mult mai pronuntat de obicei, si pentru ca sunt multe chestii care imi dau de gandit. De exemplu, azi cred ca m-a intrebat de 5 ori daca diseara sunt acasa sau la servici??? Si tot il intrebam nu stiu, de ce? A, nuu pur si simplu... Ce ziceti, sa ii zic? Chiar daca nu am dovezi? Ma gandesc totusi ca nu rezolv nimic si o sa aiba apoi si mai mare grija sa nu aflu..Nu stiu cum sa procedez chiar...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus e mancat si el de timp..sa si el pe aici si vorbeste prostii ! tiery,tu esti sigura ca vrei sa-l urmaresti ? Ca iti dau un exemplu.Il prinzi cu cineva,pe strada,la intrarea in masina..sau ma stiu eu unde.Dar daca tipa stie de tine,pai atunci or sa inventeze o poveste.Ca sa-i prinzi facand ceva..eu zic ca-i cam greu. Si mai rau este ca,vei pica tu de ridicola.Si daca te mai apuci si de plans..o sa fie circ.Eu te-as sfatui sa discuti cu el si sa vezi daca te mai vrea.Dragoste cu forta nu se poate si daca nu mai merge...degeaba il prinzi cu alta,ca tot nu va fi al tau. Si tu ce vei castiga ? Suferinta,nervi,dezamagire! Mai gandeste-te. Daca vrei totusi sa-ti mentii casnicia...ca sa zic asa..apuca-te si tu,daca te simti in stare!! [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...