Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Semne ale infidelitatii (2)


Recommended Posts

Sa fim seriosi acuma ... nu ati auzit de soti care inseala si totusi vin aksa la neveste le alina sex non-stop...isi iubesc sotiile dar asta nu ii impiedica sa se simta bina cu cineva(amanda sau poate nu)si atunci e totul bine si ok. Sau mai exista si varianta ca barbatul sa nu insele si pur si sumplu sa fie obosit si sa ii suspectati aiurea. Intradevar atunci cand ii prinzi atunci sa faci gura . DAR VA SPUN CEVA : Am citit la multe pesroane de pe site-ul asta multe lucruri interesante si multe lucruri care sunt ciudate ( pentru mine ) dar firesti !Puneti-va intrebarea:Noi cu copil mic acasa fara sex poate o data cand ne mai aducem aminte ... si stiti vb accea ... ce nu ai la persoana de langa tine cauti la altcineva. PUNETI-VA INTREBAREA: Cand am dus copilul la bunici ultima data sa am o noapte romantica cu sotul?Cand mi-am cumparat un sutien dragut si nisrte chiloti la fel ca sa ma considere sexy?Cand mi-am luat o lenjerie superr perversa(in cazul in care aveti un sot care isi doreste asa ceva) ... SI MAI GANDITI-VA :Cand a fost ultima data cand mi-am sustinut sotul ?Cand a fost ultima oara cand ne-am batut cu perne?Cand am luat o cina romantica ultima data? Si asa o sa vedeti de ce poate sotul vostru cauta atentie , afectiune , sex in alta parte !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai vreau sa stiti inca ceva:Si eu am luptat pentru sotul meu , si nu a trebuit sa bat fetele de langa el :)) . A trebuit doar sa-l inteleg,sa ii arat ca langa mine poate fi cel mai fericit si eu ii pot da tot ce isi doreste eu,eu si numai eu . Asa ar trebui sa va ganditi si voi. Nu va lasati sotul sa plece de langa voi doar poate pentru ca aveti senzatia ca va inseala . Nimeni nu e mai buna decat nevasta si nimeni nu ii poate scoate din cap amintirile alaturi de o sotie care l-a ingrijit ani poate.Eu sunt fericita , si de 3 luni jumatate sunt si mai fericita si sotul meu la fel .Dumnezeu mi-a daruit o fetita fix ccea ce isi dorea . Cand eram dilatata 8 am zis ca mor de durere iar sotul meu era acolo sa ma ajute.Dupa ce am nascut am zis ca sunt in Rai nu pe Pamant.Eram si sunt foarte fericita pentru ca spre deosebire de multe dintre voi eu ziua sunt mama iar noaptea sotie si nu trebuie sa existe oboseala nu va mai luati dupa prostiile alea de reviste cu ... ``16 moduri din care sa va dati seama ca sotul va inseala `` NU EXISTA ASA CEVA daca vreti teorie consultati teoria lui Platon,Thales etc ... Imi pun din cand in cand o lenjerie sexy putina sampanie poate un vin muzica nu lipseste muzica si asa are ce vrea si nu risca sa ma insele k numai pupa :D Iubesc Sunt Iubita Si Sunt Fericita [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tierry,parerea mea e ca ar tb sa-i faci bagajele! dar e numai parerea mea....bazata pe experienta![alcool] era o fraza...daca s-a intamplat prima data cica e o greseala,la a doua deja a devaenit obisnuinta...sau asa ceva[:D] daca nu ai copii e si mai bine....si dupa cum te simt eu esti destul de echilibrata ca sa poti trece peste...sper... cat despre faptul ca a fost o gluma...ce sa zic? a fost o gluma de prost gust si o gluma cu viata ta! astea nu-s glume....adica cum sa vina individa la el?! ca de fapt a venit in casa ta!!![bang]...asa si el a fost de "multe ori la ea" adica asta e o gluma?! buna gluma zau asa[xx(] fa-i bagajul si [recevere]...nu te metrita...si nu meriti sa fii nefericita!!![pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Ratzushka
Mai vreau sa stiti inca ceva:Si eu am luptat pentru sotul meu , si nu a trebuit sa bat fetele de langa el :)) . A trebuit doar sa-l inteleg,sa ii arat ca langa mine poate fi cel mai fericit si eu ii pot da tot ce isi doreste eu,eu si numai eu . Asa ar trebui sa va ganditi si voi. Nu va lasati sotul sa plece de langa voi doar poate pentru ca aveti senzatia ca va inseala . Nimeni nu e mai buna decat nevasta si nimeni nu ii poate scoate din cap amintirile alaturi de o sotie care l-a ingrijit ani poate.Eu sunt fericita , si de 3 luni jumatate sunt si mai fericita si sotul meu la fel .Dumnezeu mi-a daruit o fetita fix ccea ce isi dorea . Cand eram dilatata 8 am zis ca mor de durere iar sotul meu era acolo sa ma ajute.Dupa ce am nascut am zis ca sunt in Rai nu pe Pamant.Eram si sunt foarte fericita pentru ca spre deosebire de multe dintre voi eu ziua sunt mama iar noaptea sotie si nu trebuie sa existe oboseala nu va mai luati dupa prostiile alea de reviste cu ... ``16 moduri din care sa va dati seama ca sotul va inseala `` NU EXISTA ASA CEVA daca vreti teorie consultati teoria lui Platon,Thales etc ... Imi pun din cand in cand o lenjerie sexy putina sampanie poate un vin muzica nu lipseste muzica si asa are ce vrea si nu risca sa ma insele k numai pupa :D Iubesc Sunt Iubita Si Sunt Fericita [i]
[:D]tie ti se pare ca doar i se pare?![alcool] ce trebuia sa-l prinda asupra faptului?![bang] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta, lasa-ma te rog sa te contrazic. sampanie i-as fii pus si eu, si lenjerie sexi, dar ce te faci cand incepe sa te refuze?n-ai patit-o? mai sa fie...eu toata sarcina n-am avut nici o problema, nici dupa, am nascut usor...dar el incepuse sa ma refuze. puteam sa-mi pun eu ce aveam mai sexy: of, iubita, nu te supara, chiar sunt obosit... dc vrea sa o faca, poti sa fii tu frumoasa la dispozitia lui 24 din 24...o face. nu sunt incuiata, nu sunt urata, sunt tanara si frumoasa. si m-a inselat. ...asta e. i-a stat mintea aiurea, i-a stat. nu ca eram eu obosita si n-aveam chef de el....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tierry, inca nu ai dovada ca te insala...mie mi se pare ca te cam grabesti. sa nu ai mustrari de constiinta pe viitor, sincer. sa te gandesti:bai, dar dc chiar erau glume? ai grija.... si eu am stat o perioada asa, a fost cea mai groaznica din viata mea, aveam putin indicii, sai mi-era teama sa nu ma grabesc si sa-l parasesc ptr inchipuirea mea..din pacate, nu era inchipuirea mea. dar ptr linistea ta ulterioara...cauta sa ai dovezi concrete. Un sfat ff important: nu le mai ziceti lor tot ce aflati, nu le mai cereti socoteala imediat. asa faceam si eu, si ii dadeam ocazia sa minta(ca nu sunt prosti sa recunoasca....) si sa se ascunda mai bine. si l-am prins cand am inceput sa fac pe proasta. asa ca..lasa-l, zic eu. greseli mai face. stiu ca e o perioada extraordinar de grea, eu am zis ca o iau razna. dar..pana nu ai dovezi sa-i dai cu ele-n cap...o sa zica ca l-ai parasit ptr niste flirturi pe mess... Asa ca fetelor, dc vreti sa ii prindeti...adunati dovezi si nu le mai ziceti nimik. e f greu,dar altfel nu merge. eu ma descarcam cu ironii catre el..macar atat. dar el le considera glume :)) iar in materie de urmarit sunt experta, i-am intors mobilul pe toate partile, ma trezream la 2 noaptea si controbaiam pe furis, ii umblam peste tot. nu gaseam nimik, dar tinand-o asa..pana la urma a avut scapari. dc e ceva, stati linistie: greseste la un moment dat ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui alexxia_80
violeta, lasa-ma te rog sa te contrazic. sampanie i-as fii pus si eu, si lenjerie sexi, dar ce te faci cand incepe sa te refuze?n-ai patit-o? mai sa fie...eu toata sarcina n-am avut nici o problema, nici dupa, am nascut usor...dar el incepuse sa ma refuze. puteam sa-mi pun eu ce aveam mai sexy: of, iubita, nu te supara, chiar sunt obosit... dc vrea sa o faca, poti sa fii tu frumoasa la dispozitia lui 24 din 24...o face. nu sunt incuiata, nu sunt urata, sunt tanara si frumoasa. si m-a inselat. ...asta e. i-a stat mintea aiurea, i-a stat. nu ca eram eu obosita si n-aveam chef de el....
alexxia,nu ziceam eu de sampanie[:D] ce sampanie?ca eu devin scorpie cand s-a umplut paharul[:D](am ascententu' in scorpion![:D])ce lenjerie sexi?! bine,astea le faci cand nu ai dovezile...palpabile...sau mai vrei sa salvezi ceva,acum depinde daca ai si cu cine,daca a fost doar o ratacire(desi in iubire nu prea e loc de rataciri!) cand ai insa dovezile, ii faci bagajul...si cum nu e la prima abatere dupa mine nu mai e loc de reconciliere pt ca o sa mai fie si o data viitoare,apoi un copil nu schimba in nici un fel datele problemei!!! poate ca eu acum suflu si-n iaurt[:D],dar ai dreptate ..sa faca putin pe proasta ca pica singur in plasa lui....daca ii tot spui se pregeteste din timp ce minciuna sa mai scoata[bang]... dar raman tot la parerea mea..cel mai bine e sa-i faci bagajul,ceea ce a scris el in mesaje(sau ea[:D]) spune clar ca relatia lor e mai mult decat una platonica.... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]tie ti se pare ca doar i se pare?![alcool] ce trebuia sa-l prinda asupra faptului?![bang] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv! [/quote] Draga mea vb in general . Majoritatea barbatilor care inseala o fac pentru ca nevestele nu le ofera ce isi doresc sau sunt ei idioti :D:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Ratzushka
[:D]tie ti se pare ca doar i se pare?![alcool] ce trebuia sa-l prinda asupra faptului?![bang] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Draga mea vb in general . Majoritatea barbatilor care inseala o fac pentru ca nevestele nu le ofera ce isi doresc sau sunt ei idioti :D:D [/quote] si ce-si doresc ei?[:D] le e greu sa se exprime?![pk] ...cred ca mai degraba e valabila partea a doua![:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum adica, mai, numai sotia tre sa-l faca pe maria sa, barbatul, sa nu se duca la alta si sa-i dea tot ce doreste?? Dar daca i-am spune si noi: draga, vreau sa ma faci sa ma simt ca-n filme, vreau asa si pe dincolo, vezi ca nu-i bine, vezi ca nu te pricepi, etc, etc, sa vedem daca mai au "nivel de trai" si muschi pe ei!!![:D] Terminati cu prostiile astea ca n-are langa femeia de acasa si de-aia se duce la altele. Pai poate ea nu stie in prima faza, s-o initieze el, ce naiba! ca doar si de-aia fac echipa in viata, nu? Sincer, compatimesc sotziile care-si fac un scop in sine sa-si tzina barbatul acasa cu orice pret. Chiar al calcarii demnitatii sale. Maria sa, barbatul?? dar in ce epoca suntem???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...