Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Semne ale infidelitatii (2)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Citat:
citat din mesajul lui adybosdebos ..si daka cineva spune ca barbatii sunt "porci" are dreptate......asadar ca un sfat tuturor barbatilor dak avetzi de gand sa inselati mai bine va uitatzi inainte ce avetzi acasa si dupa aceea la minunatia de femeie care va-r putea strica casnicia.............si credetima e foarte greu sa inseli si eu sunt nevoit sa-mi mint sotia ptr ce???? ptr ceva ce au toate femeile......
Aaaa...esti barbat? Ca asa vad semnul...[:-/] Eu cred ca esti "un spion"...[:D] PS: Ce au toate femeile? [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Foarte tare!!!![:D][:D][:D] Rufus, cred ca ai dreptate!!![majoreta] ,,PS: Ce au toate femeile?" Hei,nu ne baga pe toate in aceeasi oala!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha-ha....si eu am citit cu ochii mari si acum vad ca are vechime subiectul...doamne,se vede ca-i unu ceasul si ca ar trebui sa dorm.Pe mine,slava D-lui nu ma insala nimeni(inca...),dar inteleg cum e.Oricum la ora asta is[alcool] de cap,asa ca ma duc la somn.Poate maine citesc si eu vreun subiect in actualitate,nu unul de 2 ani![:)] Andreea,mami de Andrei nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...