Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

recomandare dentist bun buc , integral ceramica


Recommended Posts

buna ziua caut un dentist bun cu experienta , sa lucreze cu un tehnician bun si cu materiale bune ,integral ceramica sau zirconiu am de facut o lucrare la dintii din fata care ,dupa cateva plombe s-au crapat, iar acum trebuie sa-mi fac coroana dentara si as vrea integral ceramica , am inteles ca e mai estetic pt fatade daca cineva dintre voi si-a facut lucrare si e multumita , va rog recomandati-mi pe cineva bun , cu experienta sunt complexata , nu mai pot sa rad, de cand s-a crapat plomba va multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sotul meu si-a facut lucrarea la un dentist iranian foarte bun. Cabinetul e undeva pe la Gara Basarab. Persident e numele cabinetului. Acum 4 ani el si-a facut o lucrare din portelan (7 dinti) si l-a costat undeva la 50 mil..parca. Iar eu mi-am facut la un cabinet , la Dristor unde doar un premolar m-a costat 10 mil!!! Mami si NiKo (24 sept 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DR. Darda Heyam - face lucrari din portelan f.f.f. bune. O gasesti la "cabinet stomatologie-ginecologire" pe cal. Crangasi 12, bl. 26 sc.2 ap. 35 tel. 021/221.16.83 (intersectie Crangasi cu str. Ceahlau). Bafta! O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Da , intradevar, e un dentist fffff bun, cu experienta si facultate + rezidentiat in strainatate.[cool] www.dentland.ro . merita.
Citat:
citat din mesajul lui IuliM
Cunosc un dentist foarte bun, are o clinica pe Strada Calusei (langa Mosilor, intersectie cu Eminescu). Nr. de telefon 0212532315 (Dr. Oleg Gorea)
[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
Salut, pentru mamicile sau persoanele care cauta un dentist bun, le recomand sa caute recomandari pe internet. puteti folosi site-ul http://www.calificative.ro/medici unde introduceti localitatea si va aparea un top, un functie de calificativele si recomandarile acelui doctor. Eu asa mi-am gasit ginecologul care este un medic excelent. Multa bafta!
Citat:
citat din mesajul lui danirl
buna ziua caut un dentist bun cu experienta , sa lucreze cu un tehnician bun si cu materiale bune ,integral ceramica sau zirconiu am de facut o lucrare la dintii din fata care ,dupa cateva plombe s-au crapat, iar acum trebuie sa-mi fac coroana dentara si as vrea integral ceramica , am inteles ca e mai estetic pt fatade daca cineva dintre voi si-a facut lucrare si e multumita , va rog recomandati-mi pe cineva bun , cu experienta sunt complexata , nu mai pot sa rad, de cand s-a crapat plomba va multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...