Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Renunt la mine pentru tine?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dayanara
[quote]citat din mesajul lui strumfi2004
Intr-adevar, Catalina, ca si [url="http://www.flu.ro/articole/Controverse/Renunt_la_mine_pentru_tine_.html"]aici[/url] de adanc. Stiu, sunt rea tare, dar asa m-am trezit azi!
pana la urma, articolul ala cine l.a scris ? gabriela? ca e identic cuvant cu cuvant, cu subiectul [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url] EU doar am deschis subiectul,(mi s-a parut interesant mai ales auzind -inevitabil,repet- dialogul dintre colega mea si iubitul ei) dar NU MI-AM ASUMAT NICIO SECUNDA SI EDITAREA ARTICOLULUI. http://www.flu.ro/articole/Controverse/Renunt_la_mine_pentru_tine_.html Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabriela..nu cred ac cineva iti cere drept de copyright. Asa ca ...importanta este ideea ,,,, Raspunzand serios la subiect...eu zic ca depinde de gradul de toleranta al fiecaruia si adevaratele valor....daca la ceea ce renunti nu e atat de important pt tine ..renunta.Daca nu...fugi ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EU doar am deschis subiectul,(mi s-a parut interesant mai ales auzind -inevitabil,repet- dialogul dintre colega mea si iubitul ei) dar NU MI-AM ASUMAT NICIO SECUNDA SI EDITAREA ARTICOLULUI. http://www.flu.ro/articole/Controverse/Renunt_la_mine_pentru_tine_.html Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de tine,ca valoare si principii si intre a face si a nu face comprosmisuri.Daca "el" lipseste 2 zile -ca cica s-a dus dupa paine la Agigea , si tu il mai si crezi si eventual ierti, convinsa fiind ca adevarul nu e asta,si mergi inainte tot cu "el",desi "propavaduiesti" teoriile tale ca vai "eu?pai eu as renunta in 2 sec la unu' din asta"-nu inseamna ca tu,ptr tine nu valorezi nimic?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Nu vad care e problema ca pleaca si el 2 zile...in loc sa apreciezi ca stai in liniste tu ai impresia ca-ti incalci valoarea. Dar daca iti trage o scatoalca dupa ceafa...e..e o problema sau nu?
[:D]adicatelea problema tre' sa inceapa numai de la "scatoalce"?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Contrapunct
Ba ti-ai cam asumat si editarea articolului, atata vreme cat spui "Mi-au ramas intrebarile...." si dupa aia torni articolul copiat din alta parte, fara sa mentionezi ca argumentele sunt imprumutate de la altcineva. Nu e vorba de drepturi de autor, e vorba de lucruri mai fine de atat.
eh,na.iaca io nu-s atat de desteapta ca altii si mai dau cate un copy/paste.Care e problema?! Vrei sa discuti,o faci,nu vrei,n-o faci.Daca inca nu te-ai prins,era doar ideea in sine... O zi buna si tie ! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...