Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Renunt la mine pentru tine?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
ok,rog moderatorii sa-l inchida! Acre mai sunteti ![bang][flo]
sint rele si invidioase...acum iti dai seama? au crezut ca tu ai scris asa frumos...si au vazut negru in fata ochilor..apoi cind au aflat adevarul au inceput cu rautatile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey ..care e problema aici?! [:D] sa cercetam [detectiv] e vb de titlu sau de continut?![jamaica] gabriella, da si tu cu ghilimele ...pe langa copy/paste[:D]...si se linstetse toata lumea[:p] revin,ca acum am ceva treaba....si nu am intrat in profunzimea problemei [:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acre nu suntem, ne acresc anumite chestii... daca ai fi inceput post-ul cu "uite ce chestie interesanta am gasit, voi ce parere aveti?" era absolut ok. dar sa prezinti un articol al altcuiva ca pe niste framantari personale... ru-si-ni-caaaaaaaa! :) mama lu' [url="http://community.webshots.com/user/addinel"]maria[/url] [url="http://www .helpsonia.com/povestea-soniei"]Ajutati-o pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey cu profunzimea asta am si io o problema. e cam alambicat si complicat pt iq-ul meu de nevasta, asa ca de vreo 3 ori am inceput sa il citesc da ma intrerupe sefu si nu am apucat sa termin...si iar o iau de la capat ca am uitat care e ideea.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...