Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (100)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Irina e bine pt copii sa fie 2 frati/surori, iar pentru parinti e perfect sa fie frate si sora, sa se simta impliniti. Mada chiar incepi si tu scoala ? [q] Io vreau s astai cu bb!![flo] Camelia ai putea incerca si la comanda. Simona eu am lucrat la Pensii, te pot ajuta cumva? n-am intels prea bine, ai nevoie de un expert sa te ajute la o reclaculare a pensiei sau daca cineva are pregatirea ca sa lucreze pe un post cu atriburtiile astea?? Cred ca rumeg mai greu ideea dupa o zi de munca! Va pupacim! Nu pot sta mult, ALexia ma pupa intr-una asa [pup] caci a vazut emoicoana! Un pupic, o relatare din padure la cules de afine, ciuperci....iar pupic, iar povesti! Sper sa revin cu vesti bune maine dimineatza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, mama a facut o cerere de recalculare. si a obtinut nada ... de aceea am avea nevoie de un expert contabil care sa-si arunce o privire, sa-si dea cu parerea. etc. tu te-ai pricepe? sau poate stii pe cineva? dc vrei lasa-mi un mesaj pe YM, sau iti dau adresa de e-mail, sau telefoanele (fix, mobil, whatever). sar'na-senchiu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina81,ha,ha,ha,astazi,cand ne-am cunoscut,eu nu citisem mesajul tau(abia noaptea de obicei,cand am timp- s-au dus vremurile de ghips[:D]- citesc),asa ca nu stiam ca deja ai aflat ca vei fi dubla soacra mare[dual][:D]Felicitari!Eu stiam ca abia dupa 16s se cam zareste ce este de zarit,dar probabil echografistul tau e mai abil.Important este ca e totul ok. La multi ani sarbatoritilor ![pup] Fiquelle,nu-ti mai trebuie pompa?Sau n-ai citit mesajul? liris, exista un site de calcul, daca are toate actele si actuletele,ia vezi, parca LaPensie.com. [url="http://s92.photobucket.com/albums/l38/orhidee1/"]Alexandru,soarele nostru si Anabela pisicuta[/url] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;86/st/20070722/n/Anabela/dt/-4/k/c8cd/age.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami,eu sper sa dispara "putzulica".[:D] Crixia,asa ma consolez si eu...pentru Matei e mai bine sa aiba un frate,dar pentru mine era mai buna o fetita s-o imbrac in rochite si sa-i fac fundite.[8D] Mamacita,eu am 12 sapt,semnatura nu e valabila.Teoretic cica acum se definitiveaza dezvoltarea organelor genitale,dar cu certitudine sexul se stabileste la 16 sapt dupa cum stiai tu.Mai am 4 sapt si poate se transforma "putzulica".La Matei tot la 12 sapt am aflat si s-a mentinut pana la sfarsit.[:D] De Fisun ce mai stiti? Cred ca mai are putin! Irina , mamica lui Matei-Cristian (1.sept.2005) si [gravi] 10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina , felicitari! Acum am intrat si eu si am vazut ca mai astepti un bebe! Eu inca nu am curajul.....cred ca o sa fiu ultima la bebe2 Dragi Mamici de Constanta, poate ma includeti si pe mine pe lista cu Adela - 15 sept 2005 Si in alta ordine de idei, ce stiti de gradinita de la Liceul Pedagogic? (de bine sper) Mamica de Adeluta [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Constanta! La multi ani pentru cele care se numesc Ana sau au rude cu acest nume! Anca75 -esti in listutza; Am trecut si burticile care le stiam[:D]. [pup] [grup].
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma mai tineti minte?mii de scuze ca nu am mai dat pe aici.sa-mi fie rusine.am avut tone de lucru, probleme, si vad multe noutati.si mamici gravide.fiquelle, felicitari.si eu ma gandesc din ce in ce mai des la al doilea si cred ca, curand ma voi opri si eu din pastile. razvan este bine.am fost in vacanta.plecam de la cresa si incepem gradinita de care sunt multumita, mai putin de dormitoare.credeam ca nu mai exista gradinite cu paturi de fier, ca la spital, sau mai bine zis ca la inchisoare.de toate sunt multumita mai putin de dormitoare.ce ma fac?ca totusi alea 2 ore care le doarme sa fie confortabile sau exagerez eu?pai cresa era lux si era de stat nu particulara.ce ma fac fetelor?sunt disperata.eu una va zic ca n-as dormi acolo.sa-l mut? adriana&[aerob]razvan 01.11.2004 [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamard20041101_-8_My+child+is.png"]varsta lui razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona eu am lucrat la pensii dar nu stiu modul de calcul(io eram cu banutii, financair-contabilitate), era un prg special in care se introduceau datele din carnetul de munca- asta se facea la servicul Strabiliri. O sa intreb fostele mele colege daca stiu pe cineva care face recalcularea manual. Au fost cazuri cand oamenii au apelat la avocati sau experti pentru judecata,si deja unii stiu calculul. Nastasie, ma bucur ca ne vizitezi! N-are rost sa muti copilul, mai ales daca restul conditiilor sunt bune. [pup] Anca, esti binevenita![flo] Sper sa avem deja copilasi cursanti la pedagogic, sa obtii relatii. Va pregatiti de aniversare, 3 ani!! Sunteti inscrisi la aceasta gradinita deja? Irina, atunci facem o galerie, o magie... ceva, ca sa fie cum vrei tu! [:)] Despre noi... nimik nou![:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crixia, asa ma gandeam si eu.optez totusi sa-i cumpar un patut de lemn cu o saltea.am vazut aici la buburuza de lemn si cu 250 ron fara saltea.ma gandeam sa propun si celorlalti parinti poate vor si ei.multumesc mult, crixia, pentru sustinere. adriana&[aerob]razvan 01.11.2004 [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamard20041101_-8_My+child+is.png"]varsta lui razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...