Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui loremunteanu
Blanca, ce faci? Cum esti? Loredana [gravi]29+ Eric-Mihai [baietel] [mamica]Roni-Cristian[copil]08.02.2007[*]atelierul meulenjerii copilasi
align="right" id="quote2">Ce sa fac Lore...stau cuminte sa vina dl doctor. Maine vine si sper sa nu se grabeasca bebita mea.Luni avem control si poate sapt viitoare venim si noi pe lume [olala].Asa ca stau cuminte in pat si pe canapele cu perne multe [:D] caci mi-a zis dr sa fiu cuminte cat e el in concediu..sper sa trec si de ziua asta caniculara...ca daca tot am asteptat pana acum.Voi cum mai sunteti?[pup][gravi] s40 [fetita] Eva IlincaBubi mic poze...din burticaNunta noastra 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca ai ajuns cu bine si la 40saptamani. Inca doua zile, sa mai fie cumintica Eva...

Oricum, daca nu te mai prind pana nasti... Nastere usoara si sa fiti sanatoasa amandoua!

Stii ca te astept ca pe painea calda, nu (cu detalii despre nastere, spital, preturi)!?

 

Noi suntem bine. Cumintica. Nu stiu daca e efectul cremei si aspenterului, insa varicea mea nu mai pare asa umflata; am avut si mai multa grija de mine in ultima vreme. Bebitu mic e topaicios...

Luni ma intorc in Bucuresti, asa ca zilele astea sunt ocupata cu facutul bagajelor... Abia astept ziua de 3august (am morfologie) sa vad ce face bebitu'. Si cam atat...

 

[pup]

 

Loredana [gravi]29+ Eric-Mihai [baietel] [mamica]Roni-Cristian[copil]08.02.2007[*]

 

atelierul meu

lenjerii copilasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu voi sunteti la inceput..ce frumos [olala]..sa te incurajez si sa iti zic ca greu de acum incolo vine [:D][:D]..eee ma rog..in trim III..dar si frumos.

Oricum ai incredere il dl dr. e super amabil si dragut.

 

Mie de ex mi-a zis.."duminica ma intorc in tara si gata poti sa ma suni"..si eu "nuuuuuu...vorbim luni", acum insa tot ma gandesc sa trec de azi si maine sa stiu ca e el in tara.

Ma simt mai bine sa stiu ca e el aici desi ma lasa pe maini bune (dr. Tanase) dar stiu eu daca acest doctor vine daca ma apuca pe mine duminica....de aceea stau linistita si ma rog sa vina ziua de luni.

 

[gravi] s40 [fetita] Eva Ilinca

 

Bubi mic poze...din burtica

 

Nunta noastra 2004

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dolcebaby
Blanca, nastere usoara!Nayel este cel mai bun dr. o sa vezi[flo]
align="right" id="quote2"> Multumesc din suflet pentru incurajare..am nevoie..caci e prima oara si desi nu stiu eu ce ma asteapta...imi pot imagina [:D]. Noi incercam prin nastere naturala cu epidurala..sau asa speram..mai vedem ce zice si dr. azi dupa control.[pup][gravi] s40 [fetita] Eva IlincaBubi mic poze...din burticaNunta noastra 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta]Blanca! Blanca! Blanca![majoreta][majoreta]

O sa fie bine. Indiferent cat de usor sau greu o sa fie travaliul, in momentul in care se termina totul, efectiv ai sa uiti sau daca nu ai sa uiti, o sa ti se para, oarecum, nesemnicaficativ, pe langa senzatia aia de bucurie si implinire, cand iti vezi puiutul, cand il simti.... Intelegi tu ce vreau sa zic. [pup]

 

Loredana [gravi]29+ Eric-Mihai [baietel] [mamica]Roni-Cristian[copil]08.02.2007[*]

 

atelierul meu

lenjerii copilasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete am venit de la control..sa il vedeti pe Nayel ce bronzat este..si ii sta f bine. Sa in vatat invacanta cica mai vrea o tura in septembrie asa ca..... Noi suntem bine..grasanica 3500 g cu marja de eroare respectiva, dr. preconizeaza un 200 g inca pana la sf saptamani. Duminica ne-a chemat la spital cu bagajel de dimineata sa vedem ce facem [:D]. Vedeti ca si-a schimbat turele de garda e miercurea si duminica. Imi plac majoretele..dar acum sa stea bebe pana duminica, si are toate sansele daca mami a ei nu se agita f tare caci colul e inca inchis, un pic mai coborat, placenta e buna fara calcefieri, lichid e din plin..deci conditii mai sunt [:D] [gravi] s40 [fetita] Eva Ilinca [url="http://good-times.webshots.com/album/568947774JxLREM"]Bubi mic poze...din burtica[/url] [url="http://community.webshots.com/user/blanca_000"]Nunta noastra 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blanca , nastere usoara!Noi suntem mititei , cam la jumatatea drumului , dar astept de muuuuult timp sa fiu mamica , asa ca ma bucur pt fiecare zi.Cat despre dl dr il cunosc de cativa ani ; e un superfinut , eu am toata increderea , sora mea a nascut cu el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...