Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (18)


Recommended Posts

aaaa, inseamna ca au uitat sa dezlipeasca hartiile de pe peretzi... alea pe care scrie, maternitate, acces interzis ma miram eu ca era prea linistie, dar eram asa de speriata ca nu prea am vizualizat pe unde am trecut abia acasa am realizat ca am fost in fosta maternitate, pt ca am intrat pe celalat capat de hol:) blueeyes, nu stiu ce sa zic vad azi la nayel, pt ca dr de aseara nu prea a fost receptiva... sau... in fine.... de ce s-ar deranja daca nu-s pacienta ei? tu cum esti? ti-ai revenit cat de cat din shocul nasterii? ai inceput sa ai macar 4-5 ore de somn legate? offff, ca tare frumos, da' greu, mai este cand sunt mici, mici,mici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

blueeyes, iubita, oriceine si orice ar zice, eu tot mi-am tinut gupil in brate... ie-te asea, e al meu si il rasfatz, na!! de ce sa il las sa planga? ca n-oi muri daca nu dorm cateva luni (care s-au transformat intr-un an, in final) rezultat aseara: col scurtat, reteta de gynipral si scobutil; mai rarutz.. adik deloc cu ridicatul grutatilor (poate daca imi iau o macara sa imi plimbe copilul) mai dau pe acolo peste 2 sapt surprinzator, nu au mai fost cinspe paciente programate la aceeasi ora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spiridusule, culmea e ca ce-i mai usor e atunci, in primele luni... Greul de-abia pe urma incepe. Ce n-as mai vrea si eu sa il am pe Yanis ala de la 3-4 luni. Unde-l puneam, acolo statea... Acum e numai o vijelie si-o furtuna pe unde trece el...

Si cu papa idem... Stiam o treaba - lapte si gata. Acum nu mai stiu ce sa-i mai fac si cum sa le mai combin. Si trebuie sa fie mereu proaspete si in fiecare zi o iei de la capat.

Acum astept sa mai creasca, sa nu mai aiba asa multe interdictii si sa ma mai inteleg cu el soro. Ca in perioada asta e la faza de ras in nas. Daca il cert incepe si rade cu o mare pofta, de zici ca am fost cea mai glumeata mamica din lume. Daca ridic tonul la el, incepe si el sa tipe si sa ma certe in limba lui, de ma pune imediat cu botul pe labe...

 

Micul Yanis creste mareid="blue">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eheee dragele mosului, Suntem si noi acasa de ceva vreme, adica o saptamana! Invatam sa comunicam si suntem fascinati de aceasta noua ipostaza, cea de parinti! Vlad Constantin s-a nascut pe 23 sept., exact de ziua taticului lui, a avut 3710 g si 50 cm. Avem si poze la semnatura! Pupici! Cea mai fericita mamica din lume! [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2493775390102823736PdGIsw"] Vladut Marut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Codrutza, mamica scumpa, bine ai revenit acasa!!! Ce ma bucur pentru tine si puiul tau!!! Am vazut pozici. Tare momosi mai sunteti! Sa fiti sanatosi si sa aveti mult noroc in viata. Astea-s ingredientele cele mai de pret. Daca le ai pe astea, treaba merge snur! Va pupic si astept vesti despre evolutia voastra.

 

Micul Yanis creste mareid="blue">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Mama ce liniste e pe aici... Nu mai are nea Nayel paciente? Ma indoiesc... Vedeti cum suntem noi, mai fetelor; ne-am facut treaba cu el si acum l-am abandonat. Eu abia astept sa-l iau de nou, numa ca mai am ceva timp de rabdat... Va pup si va doresc toate cele bune! Sa auzim numai de bine!!!! [url="http://community.webshots.com/user/Annisia78"]Micul Yanis creste mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara dragelor, am fugit si-am tot fugit,n-am mai intrat deloc..rusinica[bang] Annisia,e asa de mare si frumos Yanis al tau,a trecut deja un an...pe cand bb 2?[:D] Mirela,sa va traiasca bebelusul frumos-frumos si sa fiti fericiti impreuna mereu[grup] fetiliii,salasluiti in Rahova town care va sa zica?prin parcul Sebastian se plimabareste careva? Codruta,sper ca va place la Craiova,e un scump Vladutul tau. Aud chestiuni dubioase despre Nayel...eu n-am apucat sa va impartasesc impresii despre el...m-a ajutat enorm de mult la nastere,a stat cu mine 3 ore,cat a durat travaliul mereu,a glumit,m-a inveselit,etc..dupa nastere iar a trecut ff des pe la noi sa vada ce facem...si daca va spun cat de putin am cotizat la nastere...[m-a] http://picasaweb.google.com/CristinaNK am pus si cateva poze cu noi[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...