Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

a doua casnicie


Recommended Posts

quote:
Originally posted by DianaR
Sotul meu e la a doua casnicie. Spune mereu ca n-ar mai avea nervi de o a treia in caz ca a noastra esueaza (nu sper sa nu, deocamdata e bine...). Asa ca Gabi te inteleg perfect!
yo cred ca sotul te pacaleste...nervi are cit pentru 7 casatorii...dar il lasa puterile in alta parte...si probabil ca aia il face mai nervos [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nu sunt si nici nu as fi avut motiv sa postez la subiectul asta dar cum am cititb si m-am minunat am zis sa zic si eu ceva ca doar nu pot sa stau muta! Eu zic ca atat femeia cat si barbatul care pasesc intr-o casnicie au o datorie morala sa incerce sa faca relatia respectiva sa mearga. Daca ne-am adunat trebuie sa invatam sa ne cunoastem, sa iubim pe cat posibil ce iubeste cel de langa noi, sa dezvoltam intelegere pentru neputintele celui de langa noi. Cand mai apare si un copil in ecuatie obligatia este si mai mare ... Daca cel de langa tine are defecte care tin de clasa delicte cum ar fi: mincinos incurabil, te insala, te agreseaza si nu stiu cate si mai cate rele mai sunt prin casnicii atunci da fara doar si poate ca nu este loc sa traim torturati. Eu zic ca si Marius: trebuie sa gasesti un mod sa-l intelegi pe cel de langa tine in chestiuni normale de viata. Numai cine nu vrea nu poate. Acum pentru divort a aparut motivul asta nou: nepotrivire de caracter care de cele mai multe ori inseamna ca unuia ii plac pisicile si celuilat cainii sau nunia mancarea din nu mai stiu ce zona si celalalt nu o poate digera si etc motive stupide. Iubiti-va mult cum ar spune un contemporan de-al nostru!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by DianaR
Sotul meu e la a doua casnicie. Spune mereu ca n-ar mai avea nervi de o a treia in caz ca a noastra esueaza (nu sper sa nu, deocamdata e bine...). Asa ca Gabi te inteleg perfect!
yo cred ca sotul te pacaleste...nervi are cit pentru 7 casatorii...dar il lasa puterile in alta parte...si probabil ca aia il face mai nervos [:D]
[:-)))][:-)))][cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andira
quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by DianaR
Sotul meu e la a doua casnicie. Spune mereu ca n-ar mai avea nervi de o a treia in caz ca a noastra esueaza (nu sper sa nu, deocamdata e bine...). Asa ca Gabi te inteleg perfect!
yo cred ca sotul te pacaleste...nervi are cit pentru 7 casatorii...dar il lasa puterile in alta parte...si probabil ca aia il face mai nervos [:D]
[:-)))][:-)))][cool]
Guestus stie ce zice, adinci, din experienta lui personala Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url] http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...