Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Decizie grea


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Dahriana Sorry,dar esti in urma cu vestile!! Daca tot ai vrut sa fi acid/a trebuia sa te informezi intai. Si nu vad nimic asemanator intre relatia mea si a lui lau ! Una e sa iti faci o impresie buna despre un om si alta e sa te casatoresti cu el ! Nu si-a avut rost comentariul tau
imi cer scuze tuturor de offtopic @Dahriana : dont push the limits. Bubbles show made by espiritu.Enjoy! [url="http://www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I"]bubbles show.click![/url] [url="http://youtube.com/watch?v=bHSPBCowpEM"]Ce face omul la plictiseala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oocristina, filosofia ta de viata era populara in anii 50 cand femeile erau invatate sa nu isi supere sotul care lipseste noaptea de acasa intrebandu-l unde a fost. Daca ea are chef sa stea cu el frecventand prostituate ca de toti barbatii inseala bine, daca nu cred ca macar atata drept au femeile in ziua de azi, sa nu stea legate de un barbat. Cat despre faptul ca toata lumea ne inseala increderea...una e sa uite sa duca gunoiul magarul si alta sa umble cu prostituate. Compromis e una, calcat in picioare e alta. If all else fails, look cute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, ma cutremur cand citesc ceea ce scrii !! Cum Dumnezeu nu ai invatat nimic din povestea ta ? Mi-e teama de ideile pe care le vei transmite fiicei tale. Incearca macar pe ea sa nu o transformi intr-o persoana nesigura, slaba si multumita sa traiasca din faramiturile aruncate de barbati ... Lau, tu stii cat poti duce si daca chiar iti doresti o viata alaturi de cineva care te va tortura psihic. Oliv75, ceea ce ai scris e o prejudecata cam rautacioasa. Nimeni nu are garantia ca partenerul va fi vesnic fidel ... Sibylle saptamana 28 [fetita]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87332"]Nasterea ariciului junior[/url] [url="http://s79.photobucket.com/albums/j135/Sorinushka/VLADIMIR/"]Poze cu noi si Vladimir[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Laura Eu cred ca nu ai gresit casatorindu-te cu el asa repede.Sunt oameni care i-si i-au razna dupa multi ani de convetuire. Aici numai tu sti daca esti capabila sa traiesti cu un om cu asemenea viciu. Ce alea sunt scumpe si de aia vrea dinalea la care merge oricine care vrea si dispune te bani?S-a saturat de ce primeste GRATIS acasa? Nu stiu tu cum poti trece peste asta ba chiar trai langa un om bolnav eu nu te invidiez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, imi pare rau ca te dor cuvintele mele. Eu cred totusi ca nu esti asa de slaba pe cat spui tu ca esti, ci ca mai mult te complaci in situatia asta. Te simti confortabil asa. Iar faptul ca esti constienta de greselile tale e deja un pas inainte si ar trebui sa te impiedice sa dai altora sfaturi de genul textului scris mai sus. Eu sunt mai dura pt ca viata a fost cu mine foarte dura. Nu ma cred mai buna decat tine, fii linistita. Dar nu as fi in stare sa sfatuiesc pe cineva sa se lase calcat in picioare. Desi ti-e greu acum, in viitor de fata ta vei fi foarte mandra si o vei considera o mare realizare. Si desi ti-e greu, sunt sigura ca poti veghea asupra ei pt a te asigura ca va deveni un om puternic, care sa se iubeasca pe sine. Poate cu timpul si tu vei invata sa te iubesti. Sibylle saptamana 28 [fetita]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87332"]Nasterea ariciului junior[/url] [url="http://s79.photobucket.com/albums/j135/Sorinushka/VLADIMIR/"]Poze cu noi si Vladimir[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oocristina, poate chiar solutia ta de a ramane cu el nu e chiar o solutie? Da, nu poti deveni o femeie puternica peste noapte, dar poti trai pentru tine si poti spera ca intr-o zi vei cunoaste pe altcineva. Daca ai fi inca indragostita de sot nu ai fi atat de depresiva. Eu nu cred in conceptul de 15x femeie, independenta si restul de gargara feminsita, dar nici sa crezi ca nu exista viata in afara de tatal copilului tau. Si pentru ca ai o fetita gandeste-te ca ea va prelua de la tine nevoia de dependenta si convingerea ca e o persoana slaba care nu merita mai mult. Noi ce putem sa facem intr-o situatie ca asta? Normal ca vom pleda pentru despartire. Daca persoana nu se poate desparti deocamdata si poate trai asa asta e, dar cu buna stiinta nu ii poti spune cuiva sa ramana intr-o situatie rea. Asa cum nu ti-ai lasa fetita sa manance 3 ciocolate odata pentru ca ii face rau tot asa spunem si noi "nu" desi persoana respectiva poate are impresia ca mai inghite de 3 ori pe atat. If all else fails, look cute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by oocristina
Ok fetele. Nu am resurse sa mai lupt. Nici cu voi, nici cu cei din jur. Nici cu mine. Asa am facut intotdeauna, nu? Femeie care iubeste prea mult, care incearca sa multumeasca pe toata lumea, care incearca sa placa. Lasa. Cum as putea fi altfel? P. S. Sa nu uitam. Este vorba despre Laura aici.
asa oocristina...nu le baga in seama ca sint rautacioase. daca toate femeile ar gindi ca tine ar fi paradis pe pamint.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...