Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (49)


Recommended Posts

Aperam si noi. Corina suntem bine,in linii mari. Adica Casandra ma cam inebuneste ca vorbeste toata ziua....imi spune poezii si ce mai apuca ea. Ecaterina se mai joaca, mai doarme,mai mananca si uite asa trece ziua si eu nu apuc sa-mi fac treburile pe care mi le propun.[:D] Lora Casandrei ii este dor de Iustina, ca tot imi mai spune cate ceva de ea[:D] Nu ma sabeste[:D] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana sigur ca alaptez. Iau amoxicilina care se poate lua si in sarcina si in perioada de alaptare. Mai nou mi s-a umflat si ochiul. Luni ma duc la dentist sa vedem care e treaba. Pana la urma a avut si urmari bune ca nu am putut sa mananc si parca mi-a mai scazut burtica un pic [:D]. laura varicela e varsatul de vant? Insanatosire rapida si cat mai putine reactii la boala. Andreea pe catel il cheama Hector. Parca tu ai intrebat nu? De grasun ce e nici nu poate sa mearga bine. Dana botezul Alessiei a fost pe 1 martie. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, gasca! Scuzati absenta nemotivata de ieri. Lora am fost in vizita la cumatra mea(cea din poze) si ne-am lungit pana tarziu. Corina sa stiti ca m-am tinut de dieta, chiar daca am avut multe tentatii la dispozitie[bang] Si mie mi-a priit clima din Italia.Din pacate de cand sunt acasa sunt nonstop racita. Marani eu abia acum am o slabiciune pentru omul meu in uniforma [:D]La inceput nici nu povesteam la amici unde lucreaza, pentru ca erau la moda bancurile cu politisti si faceau permanent misto de cei in uniforma.Abia dupa ce l-au cunoscut si-au dat seama ca uniforma si serviciul n-au nici o legatura cu felul lui de-a fi. Colegul de care vorbeai lucreaza in acelasi birou cu sotul meu[:D]Din nefericire nu-i cunosc familia, dar stiu ca are doua fetite dragalase.Chiar mi-as dori sa ne cunoastem, dar nu depinde de mine. Criss multa sanatate.Eu ti-as sugera sa-i dai fetitei mai putin laptic de-al tau si sa-i suplimentezi cu lapte pref.E totusi antibiotic.Dr a spus ca e ok? Laura multa sanatate la gemeni.Asa ma doare imaginandu-mi cat sufera.Imi pare rau ca nu gasesti sprijin total de la soacra ta[:(]Chiar nu stiu ce sa te sfatuiesc sa faci.O sa o scoateti voi la capat [pup]Multa putere si incearca sa nu te epuizezi. Ellinia sper sa se rezolve cu bine problema ta si sa scapi de grija. Un pup [dual] pe obrajori si la celelalte fete. [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10"]EU am votat si sustin: CERCUL VIETII[/url] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen E medicul de familie si cel stomatolg mi-au spus sa il iau. Ca am fost la amandoi de disperare si de durere. Stomatologul mi-a zis sa astept pana termin tratamentul si dupa sa vin la el sau sa imi taie gingia si sa dea drumul la infectie. Si am ales prima varianta [:D] . Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beeeei, cine vine sa ma ajute la curatenieeee???? Ca nu mai termin...cum termin, incepe fiica-mea sa-si intinda iar jucariile si-o luam de la capat...[alcool] Criss, cat mai tragi si tu cu dintii astia...sper sa scapi cat mai repede si mai usor. Daca medicul ti-a zis ca e ok sa o alaptezi, atunci e ok. Daca ii introduci lapte praf s-ar putea sa nu-i placa sau sa renunte la san...eu i-am dat odata lapte praf...mi se parea ca nu-i de ajuns al meu si-a vomat o zi intreaga de la el...[bang] Nu i-a placut nicicum. Tu stii cel mai bine ce e de facut. CarmenE, dar vad ca te distrezi, nu gluma...vizite, gratare, alea, alea...bravo! Ce mai face Edi? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca 2 cvorbe si ma duc la treaba,cu toate ca n-am nici un chef[bang] mai,acum mi-am mai revenit,dar azi eram varza,pana mai inainte n-am apucat sa manac,e groaznic,nu mai zic de oboseala,sa stai in fata calculatorului,sa inchizi ochii si sa simti ca ti se rupe filmul,cam asa patesc eu aprox zi de zi (cu exceptie la sch 2),e si din cauza ca asa e natura serviciului,treb sa stai jos(nu tu miscare),am apucat sa ma duc la baie 5 min si gata.Efectiv ma dureau picioarele de stat jos,in pozitia aia,nu mai zic ca a venit si directorul mare,cu vocabularul lui de rahat,cred ca daca-mi zice vreodata ceva ii zic in fata ca-mi dau demisia si ma pish in jobul lui...e genul de oltean imputit[xx(] v-ati dat seama ca sunt revoltata,si asta ma asteapta aprox toata saptamana,ca lipseste o colega,nu mai zic ca la mine nu exista vichend,n-am mai iesit,nu ne-am mai intalnit cu nimeni si asa as mai sta cu cineva la vorba...[bang]Nu mai zic,ca pana in 4 m-am mai trezit de vreo 2 ori,sa invelesc fata [bang] deja am sa incep sa-mi caut in alta parte,poate oi avea noroc sa gasesc ceva,fara ture. Gata,m-am plans destul,dar simteam nevoia[alcool] Criss imi pare rau,nu tin minte sa fi zis aici ca ai botezat-o,sau daca ai zis,cred ca n-am fost eu atenta.Oricum sa va fie de bine,aveti fetita mare de acum! Lora ai terminat curatenia?Ai zis ca vii si la mine,eu parca asa am inteles [:D]!?La fel patesc si eu,degeaba fac,pana mai diseara toate sunt iar vraiste [bang] Carmen bravo pt vointa!Bafta mai departe! Ana lasa mai fata sa vorbeasca,cred ca a crescut si Ecaterina de cand n-am mai vazut-o ,off ce trece timpul asta [V] Corina ce fain ca sunteti aproape de mare...si eu am o prietena plecata in Italia,sta undeva in apropiere de Roma, si mi-e un dor de ea...sper sa vina acasa si anul acesta! Laura ce fac copilasii? Alexa nu te gandi la ce-i mai rau,da-i niste nurofen preventiv,seara.Sanatate! mai revin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LORA-i-am cumparat Olynth aromatherapy lui Razvanel si i-am dat si un tubulet de ,oscillococcinum... LUNNA- el e vioi se joaca,manancadar de obicei la el asta inseamna un inceput de raceala,niciodata nu i-a curs nasul si atat[:(][:(][:(] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...