Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (49)


Recommended Posts

Laura te inteleg perfect,capul sus,or sa le treaca,eu una m-am cam lamurit,pana nu i-am dat antibiotic,asa am tot harait-o cu tusea,de nu mai stiam ce sirop sa-i mai dau.Am cam de toate in casa [bang]In ceea ce priveste slabitul,stai calma,eu una ti-o spun sincer ca nu trebuie sa te chinui sa slabesti arati f bine asa.Sanatate la copilasi! Apropos stiati ca s-a amanat samitul Nato?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata de 1 aprilie! ce pacaleli nevinovate ne treceau prin cap la scoala -- acum am devenit seriosi, nici nu stiu ce sa inventez sa pacalesc pe cineva, poate devine relitate[:-/] Ianusca, ma bucur ca Ian e mai bine; sper sa treaca sapt. cea grea -- trebuie sa ai o functie tare imp. din ce povestesti, mult succes! CarmenE, si noi am vazut in cateva zile toata seria 2 de la Neveste disperate; acum suntem la seria 3 - la TV de data asta. Laura, capu' sus! Incet-incet trece si tusea. Lara a tusit vreo 2 luni acum un an jumate la Iasi. Acum vad ca a luat-o si pe ea o raceala mica, ca tuseste si ii curge nasul; sper ca homeopatele sa-si faca efectul, ca sirop nu i-as da, ca am vazut ca la cele date pana acum nu prea s-au vazut rezultatele. Lora, suntem bine toti de la burtica la bunica. Noi am cump. o harta turistica in Budapesta si acolo sunt ttrecute obiectivele turistice si uite asa am mers pe strazi si am vazut si orasul si muzee, monumente etc. cateva poze, ca tot mi-ai amintit de vremurile de odinioara (ce par lung aveam ... am si uitat si eram roscata hmmm) http://picasaweb.google.de/adriana78adriana/Budapesta2002 pe mai tarziu Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76 Ema, scrie si tu mai mult decat 2-3 cuvinte. Ce-ti face flacaul? Lora, mami de Iustina
noi suntem bine. a venit si tata acasa si suntem fericiti ( a fost plecat la un curs o luna de zile). samb si dum ne-am plimbat o multime (inclusiv la mall la bacau). acum tata e la serv, afara ploua deci nu putem iesi la plimbare asa ca stam in casa si ne jucam cu foc. pupici ! o zi buna! merge cineva la sala la vip? emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Emma, eu vreau sa merg la sala la Vip. Chiar ieri am fost si m-am uitat pe acolo, am vazut piscina, ma duc cu Stefan in bazinul ala mic de 90 cm. Iar eu am sa ma duc dimineata la fitness, ca dupa-amiaza n-am cum sa merg, cu toate ca ar fi mai bine, as merge la aerobic,la tae-bo sau cardio. Asa fac doar la aparate. Unde mai pui ca dimineata ai si reducere, de la 9-14, un abonament de 12 sedinte e 36 RON. Asa ca e si foarte convenabil. Am sa incep spre sfarsitul saptamanii. Adriana, iti statea bine roscata! Pupici Larei! Lora, da, Budapesta e orasul meu de suflet, cel mai mult mi-a placut acolo. Am urcat pe Gellert, se vede super orasul de sus. Poti vedea cetatea Budei, e foarte frumoasa. Dar, cel mai bine, ca sa poti vedea toate obiectivele inmportante intr-un timp scurt, cu tot cu explicatii, poti lua un vaporas de langa Podul Elisabeta. Pe noi ne-a costat parca 20 euro de persoana, o calatorie de vreo ora parca. Dar a fost foarte bine. Iti alegi limba in care vrei sa ti se vorbeasca (in casti) si te plimbi pe Dunare si iti explica tot ce vezi, Palatul Parlamentului, toate podurile pe sub care treci, semnificatia cladirilor pe care le vezi, asta in timp ce bei un pahar de sampanie (si dupa ce-l termini te mai serveste, daca vrei, cu vin, bere, cafea, etc). Mai ales ca toate sunt dispuse de-a lungul Dunarii, de-o parte si de alta. Carmen, multa putere pentru a-ti termina dieta! Laura, lasa mey, mai sunt si zile din astea, o sa treaca! Ana, am vazut o super domnisoara cocheta [pup]! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] Adriana, ce mutrisoara nostima aveai!!! Parca erai o scolarita! [:D] Iti statea tare bine! Frumoase poze! Emma, eu nu ma mobilizez sa merg undeva, nu conta pe mine...[:D] sunt neserioasa la capitolul asta, cu toate c-as vrea... La Moll in Bacau am fost si noi, am intrat in Orsay, la parter, pe drapta, mi-am luat cateva bluze, am cheltuit o groaza de bani ca n-am rezistat sa le las acolo, ca plangeau dupa mine, sarmanele, asa ca...m-am intors acasa, n-am mai avut chef sa intru in alt magazin...[:D] Cristina, multumesc pentru pont! Mama, da' daca-mi dau aia sampanie tre' sa iau si bona sa stea cu Iustina....[:D] [alcool][alcool][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Mey, io' daca n-as fi obosita, n-as avea nimik. Suntem ok, mai nasol e ca s-a racit afara...si ploua....si asa as mai dormi si nu pot[bang][bang] Da' de ce s-a amanat sumitul Nato? Vroiau sa aiba buzunarele mai grase? [:D] Sau nu le-a iesit figura?[:D] Ia, ca acum s-a mai pus si un vecin pe batut prin scara...poate o trezeste pe Ecaterina[haibat][haibat][box][bruta] A adormit greu si e maraita... 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de[bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [foto][url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url][foto][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...