Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Pai n-ai auzit la stiri? L-au atacat rusii pe Bush si a cazut ala pe niste scari prin parlament...e JALEEEEE!!!
Bey, asta-i pacaleala de 1 Aprilie...las' ca stiu eu... 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de[bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [foto][url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url][foto][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-a prostit Lora asa e?cu amanarea summitului?[cool] Adriana, superba budapesta si pe ploaie. Exact prin locurile alea am fost si eu. hai ca o sa caut pozele sa va arat. si eu aveam alta culoare la par, eram blonda.f bine iti statea adriana. Laura, capul sus!mai sunt si zile proaste. eu am asa o leneee... http://tt.lilypie.com/T0VPp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primitzi-ma si pe mine in grupul celor cu o stare de kkt...vremea nasoala, perioada lunara ce ma omoara...., fiica-mea cu durerile si irascibilitatea ei, ma culc la 3-4 dimineata ca pana atunci tot plange si de la 7 numai pe piept o tzin..., ziua mofturi la greu si ultima trasnaie: a facut bucatzi camera digitala, a trantit-o de pamant de nervi! astea fiind spuse...bucurie mare pe mine ca v-au placut pozele; parca ellinia ma intreba, am mers pe partea dreapta pe dig si ne-am intors pe cealalta parte...poluare multa asa ca tura urmatoare venim pe la Sarata; lora draga..si mie mi-e dor de Durau, dupa ultima experienta neplacuta cu autobuzul am zis ca ma mai duc cand ne-om lua masina. Promite barbatul meu ca in luna mai sigur. Om vedea.... Adriana stiu despre ce fel de rucsac vorbesti, am tot batut si eu apropouri in stanga si-n dreapta si pana acu nik...Poate gasim in Germania la un pret bun si-om lua de acolo ca ne-am propus multe iesiri in felul asta. Eftimie C tu ma intrebai ce-o sa prashesc in Germania. As zice si business si pleasure draga...Le-mbinam! ce face Edi? parca era nitzel racit... Printeso cum e cu somnul ziua la voi? mai face nani sau a crescut fata? Andreutza, ma bucur ca "vii" p-aici mai des Ai gasit ce cautai? shi va las...ma duc sa-mi plang de mila... [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor.Am vreo saptamana de cand Nicolas se trzeste la 3 noaptea si pana la 5,6 nu mai doarme,nu plange dar vrea sa se joace ,danseaza,vrea sa se uite la tv,eu sunt recuperez somnul dimineata dorm pana la 10 dar mai rau e de taica-su ca el lucreaza sch 1 tot timpul si la 7.30 tre sa fie la servici. Lora noi venim in tara la jumatatea lui iulie,deja am inceput sa ma uii dupa bilete de avion. Ana,Casandra chiar are dreptate de ce mami sa se rujeze si ea nu. Adriana frumoase pozele,Budapesta e superba. Eftimie.C iti tin pumnii sa duci dieta la capat,eu am slabit 7kg cu dieta daneza dar mai am maacr 10kg sa dau jos.eu mi-s[grasa] Laura sanatate la copii,si parintii nostri au confruntat cu aceleasi probleme cu noi,nu????asta e .Cand Nicolas avea 6 luni mi-a facut rosu in gat,(asta era asta vara cand era foarte cald)dupa 2 saptamani de tot felu de tratament el inca tusea,ma duc la doctor si mi zice ca a facut pneumonie,am crezut ca o iau razna.am stat cu el in spital 1sapatmana,antibiotic,injectii,etc si ia trecut pana la urma dar tusea a mai persistat vreo luna.Asa ca nu te descuraja o sa treaca. Lunna intradevar Biondo canta super dar au doar o melodie[zz] Elinia,Ema succes la sala![berica] La noi a venit caldura asa ca plecam pe afara sa ne plimbam,va doresc o zi frumoasa[hopsieu] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Lora iar ma dai in gat[neand]??Si pan' la urma si-a revenit Bush[:D] Andreea adica ce ti-ai luat frumos?Noua nu ne zici? Corina cand vii in RO poate aduci si cateva pizza de la mama ei de acolo [pofta]nush ce am dar tot la pizza ma gandesc [;)] Mira eu te intrebasem pe care parte a lacului ati fost...nasol cu Bubamara,trec si ei prin perioade si perioade,treb sa-i intelegem [:D] Eu m-am pus sa dorm cica,dar al draq-lui dac'am putut [q]Poate intr-un final atipeam dar a si sunat spurcatul de fax,Paul chiar adormise,off,is certata mey cu somnul,ce sa mai...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...