Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sa mai suport?de ce?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ricea
Citat:
citat din mesajul lui Lorenyy
Alexandra,ma bagi in ceata draga:fumeaza,ok,dar ce fumeaza fata mea?Ierburi,trabuc??Ca sa stiu cat sa ma bag in seama;-)
[:D]chiar asa l/ai dat afara din casa pentru ca ai aflat ca fuma?????[alcool] teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
aia vroiam sa intreb si eu. Cum pana mea sa distrugi o casnicie ca fumeaza? [alcool] In loc sa il scoti in fata blocului la fumat tu bagi divort [alcool] [bang] Aia care nu au pb, isi fac, am mai zis eu asta de vreo 10 ori... chiccutza, [flo] si capul sus! ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...
Am o varsta destul de maricica, nu mai sunt "fetisoara" la 20 ani, am trecut prin foarte multe (inclusiv moartea sotului meu) si cand am fost la medic am aflat surprinsa ca sunt inca sanatoasa. Oboseala si-atat! Exlicatia? Am crescut intr-o familie SUPERBA, mama si tatal meu nu au fumat nimic, nu au consumat bauturi alcoolice si m-au hranit cu ce e mai sanatos si bun. Si eu si fratii mei suntem sanatosi , cu putere de munca, cu tarie de caracter si totul se datoreaza climatului de acasa. Nu va distrugeti copii cu "tembelisme"! Le datorati sanatate fizica si morala! Nu au nici o vina ca mama sau tatal are chef de "libertati" si nebunii. Vor avea de infruntat foarte multe in viata, atat cat puteti feriti-va puii de situatii nesatoase!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...