Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Andrei - Ingerasul de toamna


Muuh

Recommended Posts

catalina, sa-ti dea Dumnezeu minunea la care visezi cat mai curand. Si pentru ingerasii tai o [flo] si un gand bun intr-o [ruga]

Cum mai esti? M-as bucura sa aud o veste buna [pup]

 

________________________________________________id="limegreen">

 

ACESTIA SUNTEM NOIid="limegreen">

... SI EL E BEBEid="limegreen">

 

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="limegreen">

________________________________________________id="limegreen">

Monica [gravi] 14+ cu [baietel] [loveyou] Dragos Alexandruid="limegreen">

Mamica de INGERASid="limegreen"> in ceruri id="limegreen"> [ruga]

Si minunea bebe 2 din burticaid="limegreen"> [ruga]

Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi [ruga]id="limegreen">

[9cer]O noua viataid="limegreen"> [9cer]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
monica id="red">- felicitari , sa fiti sanatosi si frumosi si la termen. Si sa aveti o viata dulce si frumoasa asa cum meritati.Catalina
align="right" id="quote2">Vezi ca acum tu urmezi, dupa Monica, si Camy, e randul tau![^]Monica, si de-o fi fetita [8**], nu-i bai, sanatoasa sa fie, ca avem noi in familie si cuc [pk] daca e sa ne incuscrim.[colegi][9cer]AMR cateva ore pana vom fi impreuna id="size1">id="purple">[loveyou]_________________I love you so much my tiny princessYou grew in my heartSo small, so sweet, so soon God, [ruga] thank you for You saved my soul mate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicaid="red"> - ete cum sa fiu. Optimista fara motiv [:D]. Sunt pe ultima suta. La inceputul lunii aprilie trebuie sa ma duc sa imi iau omuletii de zapada acasa. Daca rezista decongelarii....desi dr. mi-a explicat ca sunt sanse multe sa nu reziste. Da speranta moare ultima.

 

aylaid="red"> - sa pup io fata clarvazatoare. Sa te auda Doamne Doamne.

 

Catalina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica eu acum am intrta prima data pe acest forum si parca dsetinul a vrut ca pagina sa se deschida pe ce ai scris tu in septembrie.Nu vreau sa ma axez pe acest subiect ,stiu ca nu ti-ar face bine.Ceva de genul asta am patit si eu.Mi-am dorit un fratior sau o surioara pentru andrei al meu si anul trecut in noiembrie am ramas insarcinata.Nu poti sa iti imiaginezi ce fericita eram.M aduc la control si mai aflu ca de fapt e sarcina gemelara.Eram in al 9-lea cer.La 2 saptamani dupa aceasta veste minunata am o scurgere maro ciudata.Ma duc la doctorita mea exact la o juamte de ora de cand incepuse sa curag si imi zice sa iau in continuare tratamentul ca totul e bine(adik duphaston) Ma mai duc o data la o saptamana iar la control si imi zice SARCIAN OPRITA DIN EVOLUTIE.Probabil saptamana trecuta deja erau morti.Si atat.Asta e explicatia care am primit-o .cauza de ce s-a intampalt asat nu exita o explicatie.Ink nu mi-am revenit din soc , eu am avut noroc de minunea mea de 5 ani ca parac trec un pic mai usor.Te pup dulce imi cer scuze daca ti-am facut rau cu aceste cuvinte ,dar asa am simtit a iti scriu poate sa ma mai descarc si eu.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
monica vreau sa te felicit pt sarcina, sa ai parte de un final fericit si de un bb sanatos si cuminte. am citit povestea ta ca si cea a monicai si almei. am plans ...si iar am plans..[q][q][q][q][q]...nu pot sa credc ca se intampla asemenea lucruri. ma [asia] in fata suferintei voastre. sunteti niste invingatoare! d-zeu fie cu voi si cu familiile voastre. [flo] pt andrei. mami de ericutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Monica [flo] si [ruga] pt Andrei [flo], fie-i somnul lin, si ingerii aproape!

 

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo] Somn usor, inger scump. ------- Daria & felina fioroasa[zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] & [buburuza] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2558859290059491989eBZMHq"]Sela[/url] ------- [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Port in suflet povestea licuriciului Emma[/url] "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer" NU RAMANE INDIFERENT ! AJUTA-L PE [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127257"]BOGDAN[/url] SA VADA !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...